Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kipattog az arcom borotválkozá...

Kipattog az arcom borotválkozás után és látszik is mindig a fekete borosta mit tudok ellene tenni?

Figyelt kérdés

Soha nem tudok teljesen simára borotválkozni,20 éves vagyok és egyre jobban utálok borotválkozni,arcszőrzetet nem szeretnék növeszteni mert nem áll jól... Borotválkozok reggel estére már karcol a szőr mert borostás leszek erős szőr van az arcomon és nagyon zavar az hogy ilyen :S nemrég vettem egy villanyborotvát (philips 11000ft) volt azzal sem tudok normálisan simára mert az meg csak annyira borotvál meg mintha csak fentről lefelé borotválnám az arcom,érdes lesz tőle,és nem is bir hozzászokni a bőröm mert attól is kipattog :( végleges nagyon drága lenne,most nézem hogy alkalmanként 15000ft a teljes arc,mit kellene tennem? ilyen krémekben nem hiszek meg habokban hogy azok majd leszedik borotválkozás nélkül... használok arckrémet az adidasnak van egy after balzsamja az kicsit rendberakja ugyan az arcom és nem hagyja úgy kipattogni de akkor is ég az arcom(nem alkoholos) mert annyira érzékeny a bőröm,borotvazseléből is használtam már fusion-t meg sima habot is (őszintén szólva egyik közt sem éreztem különbséget,ugyanúgy kipattogtam... :( borotvából is mindig a legjobbat használtam fusion illetve mach3,nem tudom már mit kellene tennem..

20/F


2011. jan. 19. 00:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Érzékeny a bőrőd,kizárólag ilyen termékeket válassz.Az Aromax Mandulaolaját tudom neked ajánlani.Bárminél jobb,és nyugtatja a bőrt.A szőrnövést nem tudjuk befolyásolni.
2011. jan. 19. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én párom is ugyanígy volt vele, amíg a közös nyaraláskor ki nem próbálta az én borotvámat(BIC twin lady eldobható), a borotvahabommal együtt (Isana barackos). Azóta semmi baja borotválkozáskor, persze minden ember más, nem biztos, hogy neked is jó. Ha nem akarsz a boltban női cuccokat venni, anyukád, tesód, barátnőd, stb biztos szívesen segít, azt meg csak te tudod, hogy mit használsz.
2011. jan. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
[link] Rem segít :)
2011. jan. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A barátomnál is ez volt a probléma, ráadásul még ki is pattogott. Erre elővette a nagyapja régi borotváját, amibe külön kel tenni a pengét, vett pamacsot és borotvahabot és azóta azzal borotválkozik. Kicsit hosszabb ideig tart mint egy új borotvával, mert legalább 3szor végig kell mennie az arcán, de nagyon puha lesz és még este sem szúr. Angliából rendelt próbacsomagot, balzsamokkal, borotvahabbal, és azokat használja.
2011. jan. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!