Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Egy elkeseredett lány. Folyama...

Egy elkeseredett lány. Folyamatosan begyulladnak a szőrtüszőim és némelyik megmarad a bőröm alatt is (olyan mintha heg lenne, konkrétan megmarad a gyulladás sebként) és nem tűnik el, valamilyen módszert tudtok az eltüntetésére?

Figyelt kérdés

Mindez olyan helyen van, ahol nem éppen esztétikus és nagyon nagyon szeretném eltüntetni!

Előre is köszönöm


2009. febr. 2. 20:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Irdd meg azert megis hogy hol van.. lab,honalj,intim reszek.... vagy stb.. aztan segitunk es kifilozunk vmit:)
2009. febr. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szia:)

A fenekemen van, elkezdtem szőrteleníteni és nem volt mindig időm gyantáztatni, úgyhogy volt amikor epiláltam és gondolom, hogy attól lett több. Most radírozom meg körömvirágkrém.

De nagyon aranyos vagy, hogy megpróbálsz segíteni:) Nagyon hálás lennék:)

2009. febr. 2. 21:27
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Az általában az epilálás után van legalábbis ezt tapasztaltam a vendégeimnél. Ha pesten laksz és eljössz hozzám a szalonba én megcsinálom neked ingyen. ugyanis azokat ki kell szedni mert ahogy a z begyullad komoly probléma lehet és fájhat is! Én a 7. kerületben dolgozom. Üdv. egy kozmetikus
2009. febr. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Sajnos nem pesti vagyok:( De nagyon kedves Tőled, hogy felajánlottad.

Bár meg mondom őszintén, hogy nem értem, hogy a sebet(bőröm alatt a gyulladásnak a megmaradt helye) hogyan tudod eltüntetni? Mert abban már nincs szőr vagy igen?

2009. febr. 3. 13:00
 5/5 anonim ***** válasza:
Bőrradír! Naponta! Hetekig. Nekem is van, de már javul!
2011. márc. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!