Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Használtad már a SZÉPITŐ FÜVEKET?

Betszy kérdése:

Használtad már a SZÉPITŐ FÜVEKET?

Figyelt kérdés

Vélemény?

14 l


2011. jan. 19. 22:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Az Ilcsi néni termékekre gondolsz? Jók.
2011. jan. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jók! Mindenképp ajánlom! Teljesen magyar termékek csak növényekből, zöldségekből, gyümölcsökből. Semmi tartósítószer (ezért kell kb. 9 hónapon belül felhasználni) és semmi állati hatóanyag nincs benne... Mindenképp próbáld ki.
2011. jan. 22. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Csak egy kicsit drágának tünnek,de az kozmetikusom ezt adja nekem.Valójában én kiprobálnék egy olcsobbat pl.estrea,de nem merek szólni.S ezért vagyok bizonytalan,hogy megéri ennyit kiadni egy zseléért vagy bármelyik másik termékért.És még azért is vagyok bizonyttalan mivel megkérdeztem egy mésik kozmetikust s ő csak azt modja hogy este reggel hideg vizzel mosssam le és tegyek rá egy két hetente gyümölcs pakolásokat.
2011. jan. 23. 10:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!