Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Használtad már a Schwarzkopf...

Használtad már a Schwarzkopf Perfect Mousse habállagú hajfestékét? Tapasztalat?

Figyelt kérdés
Mennyire tartós? És mennyire fedi be az ősz hajszálakat?
2011. júl. 22. 09:11
 1/6 A kérdező kommentje:
Sötétbarna a hajam és igazából a színen nem is akarok változtatni, csak az ősz szálakat akarom eltüntetni. Csak nem tudom, hogy a 300 vagy a 400-ast válasszam.
2011. júl. 22. 09:20
 2/6 anonim ***** válasza:
Legjobb.A világosat válaszd,mert még véletlenül se olyan lesz a színe,mint képen.Tartós,fed.Ammóniamentes,nem mar és nem büdös.Hátközépig érő,sűrű göndör hajamra elég egy doboz.
2011. júl. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát nem is tudom. Én szerintem nem veszek többet ilyet. Igaz hogy hosszú hajra is elég egy doboz. De én felkentem és 3 hétig minden hajmosásnál eresztett a színéből. Én csoki barnát használtam. Először szép színe olt aztán minden mosásnál egyre rosszabb. De ez csak az n véleményem:)
2011. júl. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Na,nekem is csokibarna volt,amikor felkentem fekete volt 3 hétig,utána kopott le és kapta meg a rendes csokibarna színét.
2011. júl. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Akkor a világosabbat választom, köszönöm. Kíváncsi leszek milyen lesz. Egyébként nekem ha fodrász festi be más hajfestékkel, akkor is jó néhány hajmosás után is jön ki belőle a festék.

Remélem elég lesz egy dobozzal, elég vastag szálú dús hajam van és ráadásul hosszú is. De max. veszek még egy dobozzal, majd jó lesz későbbre.

Köszi a válaszokat.

2011. júl. 22. 10:58
 6/6 A kérdező kommentje:
Tegnap befestettem a 300-al, kicsit még így is sötétebb lett, mint akartam, de úgyis kopni fog. Az ősz szálakat teljesen elfedte. És még sok is volt rá egy dobozzal, pedig nagyon hosszú és dús a hajam. Mindenesetre könnyű volt felvinni.
2011. júl. 25. 09:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!