Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyi idő, amíg regenerálódik...

Mennyi idő, amíg regenerálódik a hajam, egészségesebb lesz?

Figyelt kérdés
3 évig elég sűrűn vasaltam az egyébként göndör hajam, szinte napi szinten. Most kb. másfél hónapja egyáltalán nem vasalom már, és a töredezett végeket is levágattam. Szebb is valamivel, de még mindig elég szálkás. Gondolom ez is a hajvasalás miatt van. Így, hogy már nem vasalom, javulni fog az állapota? Ha igen, mennyi idő után kb.? Minden mosás után teszek rá hajpakolásokat, hajvégápolót. Mivel segíthetnék még rajta?
2011. jan. 21. 15:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát, pont annyi idő, amíg lenő és teljesen új hajszálaid lesznek. :D Sajnos varázslat regenerálhatná csak. Ha rendszeresen vágatod és ápolod, akkor nem romlik a helyzet leglaább, és átmenetileg kicsit szebbnek tűnhet, de egészséges még nem igazán lesz. Szóval sok idő. :(

De látszatra tényleg sokat dob már annyi is, amit megtettél, remélem lassan észhez tér az összes szétégetett egyenfrizus emberke. :/

2011. jan. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én aug. közepe óta nem vasalom, előtte 4 évig naponta. Nekem is ugyanez volt a problémám. Fodrászodtól vegyél professzionális hajpakolást(nekem Selective nutri pak van) nagyon szépen rendbehozta. 3hónap után látványos lesz a változás!:)


19/L

2011. jan. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet rajta javítani valamennyit különböző pakolásokkal, de mivel a haj egy halott anyag, ha megsérül, akkor nem hozza semmi rendbe. Attól, hogy nem törött, tehát nem nyílnak szét a hajvégek, még lehet roncsolódott. Sajnos meg kell várnod, amíg lenő.
2011. jan. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
minden hajmosásnál tegyél rá valamilyen hajpakolást és töredezett hajra való sampont használj
2011. jan. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ez nekem is a problémám, de teljesen szép lesz, ha levágatod a letöredezett végeket, és raksz rá egy kevés balzsamot, amit nem kell lemosni.

Fél hónapja voltam fodrásznál, úgy,hogy levágattam a végét, 17 év alatt először dicsérték meg ennyien a frizum.(:17l

2011. jan. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!