Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 12 éves mennyire káros a...

12 éves mennyire káros a hajfestés?

Figyelt kérdés
Sok oszálytársam festeti. Én is "feldobtam" apuéknak és azt monták hogy ha befestetném lenyírnák kopaszra....Szerintetek is nagyon korai?
2009. febr. 3. 16:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%
12 evesen igen!! ha annyira menni akakrsz a tobbi utan akkor minden nap kicsit extrazzd fela frizurad vagy maximum rakj bele 1 par tincset:P
2009. febr. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
73%
Figy, nekem van egy ismerősöm, 13 éves kora óra festeti... most 24 és őszül,elég erőteljesen...
2009. febr. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
24%
Apádék szépen fogalmaztak. Van, aki kitépné... TIZENKÉT ÉVES VAGY!!! Nem, nem 22, ha azt hiszed, akkor sem.
2009. febr. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
51%
Szia, én is 12 éves korom óta festem a hajam és még semmi bajom nem lett belole...:D
2009. febr. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
84%

A hajfestés mindig káros valamennyire, ha hamarbb kezded akkor hamarabb is kezded roncsolni, de haj folyton megújul szóval nem igazán tudom, h a fentebb írónak mitől őszül a bnője.:S Sztem a kettő nincs összefüggésben.

Hát társadalmilag nem épp elfogadott és jobb ezeket minél később kezdeni, minél később érintkezni az iylen mérgekkel. Még fejlődésben vagy, vigyáznod kell magadra. Inkáb tetess bele pár tincsnyi melírt, vagy vmi jópofa színeset, de nem fesd be az egészet semmiképp.

Annak meg aki azt írta h más kitépné üzenem h azok az idők már elmúltak, újabban az a tredni h nem ütjük-vágjuk-tépjük a gyereket.

2009. febr. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
78%
Öcsém osztálytársai is 12 évesek voltak, amikor elkezdték festetni a hajukat. Én 14 voltam... az sem sokkal több. De én előbb melír csíkokkal kezdtem, mert nem mertem az egészet egyből befestetni, féltem az eredménytől. Szerintem te is először csak csíkoztass, hogy lásd, melyik szín áll neked a legjobban, vagy egyáltalán megéri-e átfesteni az eredeti hajszíned.
2009. febr. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
13%

Hajkitépős vagyok: nem, nem múltak el azok az idők... Mindig, minden korban voltak idióta tinik...

Tudod, akiknek észérvek nem használtak. Lassan a babahajfestéket is piacra fogják dobni miattatok, végül is így ovis korban tök természetes, hogy festitek a hajatokat, jaja.

Idétlen kislánybohócok vagytok, festett hajjal felül, épp csak pihésedő puncival alul.

Fessed a barbid haját még. Lehet lepontozni, sőt hajat festeni is- szerencsére olyan tinik is akadnak, akiket ez majd úgy 16 éves koruk felett érdekel.

2009. febr. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha most elkezded festetni akkor késöbb nagyon nagy lesz az esély hogy allergiás leszel.Mondjuk 40 évesen amkor tényleg kéne akkor meg nem tudod várj vele még 3- 4 évet.
2009. febr. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én 14 évesen színeztem először a hajamat. Azzal is vigyázni kell mert van akinek hullik tőle de túlnyomó részt semmi káros mellékhatása sincs és nem roncsolja a hajat mert kívülről rakodik rá. Szerintem ha nagyon ki akarsz próbálni egy kis újítást vegyél egy 6 hajmosás alatt lekopó színezőt, azt biztos a szüleid is megengednék. A hajtépkedős hozzászólóval meg minössze annyiban értenék egyet hogy tényleg sok "tinibohóc" van, akik már általános iskolában tönkrevágják a hajukat meg a börüket. Ez nem természetes, gondolkozni kéne. Semmiképp ne kezd el festeni a hajad és főleg ne szívasd ki! Amit hajfestékre költenél abból vegyél inkább balzsamot, pakolást, minden hónapban valami kis extrát és légy természetesen szép. 18 éveskorod környékén rájössz majd, hogy az a pasiknak is jobban bejön.
2009. febr. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

korai, de melírt nyugodtan tetethetsz bele..a színező is jó.

a festésig még várj 2-3 évet.

2009. febr. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!