Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Zöld szem világos bőr, melyik...

Zöld szem világos bőr, melyik a legideálisabb hajszín szerintetek?

Figyelt kérdés
kiskoromban szőke voltam de barnás lettem majd most befestettük aranyszőkére... nem tetszik... világosítsunk rajta vagy legyek barna?
2011. jan. 21. 20:31
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Szia, szerintem megéri kockáztatnod, nekem szőke hajam volt eredetileg, egyik pillanatról a másikra befestettem feketére, 5 éve nem tudtam megunni. Megpróbálhatsz egy pár árnyalattal világosabb szőkét, de sötétebbre is festheted. Amelyik téged jobban vonz. Én sötétbarnára festeném a helyedben.
2011. jan. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
próbálj ki mindent, s majd hagyd az eredetit! újnak fog hatni és a legjobban áll
2011. jan. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
az a baj a sötétebb hajszínekkel habár nagyon sokáig csokibarnát szerettem volna mert szerintem gyönyörű hajszín, próbáltam fel parókákat és borzasztóan öregítettek mert eléggé karakteres kerek arcom van..
2011. jan. 21. 20:45
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Szia, szerintem egy szép világos barna vagy mogyorószőke jól állna nagyon, az a lényeg, hogy a festett szín ne nagyon térjen el az eredeti hajszínedtől. Nagyon ápolatlan, igénytelen benyomást kelt egy lenőtt haj, pl. egy hamvasszőke alól feketéllő lenövés, vagy egy fekete haj alól kilátszó világosabb szín. Saját tapasztalatból beszélek, mert én a szép hajamat jól tönkrevágtam a sok festéssel. Manapság ráadásul úgyis a természetesség hódít.
2011. jan. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
ha esetleg az eredetit szeretném újra akkor van valami szer ami leszedi a festéket?
2011. jan. 21. 20:52
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

van, de nagyon károsítja a hajat, olyan lesz utána, mint a seprű, szerintem akkor már jobban jársz, ha az eredetihez hasonlóra fested és megvárod, amíg szépen lekopik/lenő.

Miért nem próbálkozol először színezővel és nem festékkel?

A színező csak a hajszál felszínét fogja be, a festék viszont az egész hajszálat kívül, belül.

2011. jan. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
hmm.. köszönöm a válaszokat :D azért nem szinezővel mert abból sajnos nincs szőke csak sötét árnyalatok és most világosabb szőkével fogok kísérletezni de ha nem válik be akkor marad az eredetihez közeli hajszín :D
2011. jan. 21. 21:04
 8/19 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy a világosabb is jól áll neked, viszont szerintem arra figyelj, hogy mindenképp hamvas szőkét válassz, mert az aranyszőke és hasonlók sárgásak.

Én a szőke hajamra kimondottan hamvasító sampont használok, nagyon szép és fényes tőle, van a Schaumának is meg a Swiss O Par-nak is szőke/ősz hajra való samponja (sötétkék tubus), úgyhogy festés után 3-4 héttel is nagyon szép színe van a hajamnak. A másik még, hogy ezek a bolti, dobozos festékek igazából nagyon sok ammóniát tartalmaznak, mert ezek a sötét hajat is leszívják. Nekem a fodrászom mondta, hogy érdemesebb fodrászkellékesnél megvennem, amit én használok az egyáltalán nem roncsolja a hajat és nem drágább, mint a bolti festékek.

Az enyém nagyon szép világos hamvas szőke, kétféléből van kikeverve: Alfaparf Milano a festék neve és Lightest Ash Blonde + Lightest Natural Warm Blonde árnyalat. Ha érdekel, megírom a keverési arányt, meg hol lehet Pesten megvenni.

2011. jan. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
húú köszönöm szépen a válaszod csak az a baj hogy nem pesti vagyok, szerinted egy sima fodrászkellékesben is meg tudom venni ezeket a hajfestékeket? a hamvasító sampont pedig hétfőn meg is veszem :D
2011. jan. 21. 21:36
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a vörös tetszik ezzel a kombinációval:D
2011. jan. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!