Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Világos bőr, zöld szem....

Világos bőr, zöld szem. Milyen hajszínt ajánlanátok? Évekig fekete voltam, ami állítólag jól is állt, de most gesztenyebarna, ami SZÖRNYű!

Figyelt kérdés
2010. ápr. 26. 18:01
 1/6 anonim ***** válasza:
pedig én is ezt a színt mondanám, vagy egy rézvöröst, sötétszőkét... semmiképp sem feketét... ha nem vagy déli típus, akkor vakít a hipóbőr, és még öregít is.
2010. ápr. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
én is vilàgos börü vagyok és zöld a szemem ,barna az eredeti hajszinem és sok középvörös csik van benne ..szerintem nagyon jo..én ajànlom a vöröset
2010. ápr. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát a jellemzésed alapján... a fekete az borzasztóan állhatott neked, de ha nem, akkor minden sötét szín jól áll(sötét mahagóni).


Milyen színű a szemöldököd? Ha sötétszőke, vagy világosbarna, akkor jöhet a mézszőke, vagy középszőke (szőkésbarna) vagy természetes vörösesszőke.


A zöld szemhez mindegyik passzol.

Ha nagyon sápadt vagy, világos szemöldökkel, akkor világos szőke is jól állhat, persze csak fokozatosan szőkülj.


A sötétbarna abban az esetben áll jól, ha sötét a szemöldököd is, és nem vagy az a hóttsápadt típus!


Ha vagány vagy kipróbálhatsz egy intenzív vöröst is, (bár nekem nem tetszik).

26.L

2010. ápr. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
kérdezz meg egy fodrászt, megéri. gyakorlatilag bármelyik szín jó lehet, csak a megfelelő árnyalatot kell választani. egyszer érdemes pár ezer forintot belefektetni egy hajfestésbe, utának úgyis tudsz magadnak olyan színű festéket venni.:)
2010. ápr. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Elvileg a barna jól kellene hogy álljon.Én szőke voltam és barna lettem és így sokkal jobb.Esetleg vörös vagy sötétszőke?
2010. ápr. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

nekem is zöld a szemem, a bőröm középbarna és nekem is fekete hajam volt, most szivattam le, most ilyen középbarna de én utálom!!!!!!! sokan mondják, hogy jól áll, de nekem nem tetszik! volt régebben padlizsán lila hajam, az nagyon jól állt, de azt is meguntam mint a feketét. nekem is pont ez a bajom, hogy most nem tom, hogy milyen legyen. (a szőkét nem merem bevállalni, meg nem is állna jól)

mikor még lila hajam volt a fodrász azt mondta, hogy egy szép barna is jól állna a szememhez. még vmi jó sötétbarnát kipróbálok, ha azt se fogom szeretni akkor meg felhúzom magam és befestetem kékre :)

2010. ápr. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!