Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel ápoljam a szőke hajamat?

Mivel ápoljam a szőke hajamat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

(tudom hogy sokan írták már ki ezt a kérdést de sehol nemláttam igazán hasznos és egyértelmű választ..)

Nahszóval az a helyzet hogy egyszer már volt szőke hajam de akkor nagyon tönkretette a szőkítés és iszanyatosan töredezett.. ezután váltottam inkább barnás vöröses árnyalatra.. most visszafogom festeni szőkére!

hővédőt használok

kérlek írjatok márkát , és a termékcsaládnak a nevét ami jó az ilyen igánybevett hajra és nemfog tőle töredezni a hajam (ha lehet árakat is írjatok)


2011. jan. 23. 11:06
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia! először is havonta vágass 1 picit vissza a hosszából.


Mindig olyan sampont és balzsamot használj ami kifejezetten festett/szőke hajra van, például töredezett,száraz,festett hajra. Gliss kur, Garnier Fructis, és még sok fajta.


Havonta 2x használj hajpakolást,például: [link] ez körülbelül 1500ft.


Schauma hamvasitó sampont is használhatsz,összekevered a samponnal és rá a hajadra,de ne várj vele,szépen belemasszírozod majd öblíts! akkor nem lesz annyira besárgulva a hajad. ez kb 1000 ft.


ha vizes a hajad, ne nagyon szárítsd közelről + ne fésüld olyan gyakran,csak óvatosan..Ne is szárítsd túl sokáig! hajvasalót ne tartsd a hajadon 5mp-nél többet, és 180foknál nagyobb se legyen..

reméleem segitettem

2011. jan. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!