Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fehér bőrű, barna szemű,...

Fehér bőrű, barna szemű, világos-középbarna hajú lánynak jól állhat esetleg a szőke?

Figyelt kérdés

Az arc formájától is nagyon függ, azt tudom, de állítólag a szőke kissé lágyítja az arc vonalait, és az az igazság, hogy utllom a barna hajat...mármint csak magamon..másokon szntem tök jó..és kis korom óta szeretnék szőkét, de maikor itthon csináltuk akkor narancsos sárgás zöldes...szal rossz volt és elmentem a fodrászhoz, hogy vesse vissza...de mindnekiben megmaradt ez a kép és midnenki azt mondja, hogy inkább ne, mert a multkori tök szar volt...(ugye)...szerintetek milyen szőke lenne az ideálisabb ?

Képeket tudnátok esetleg linkelni ?

nagyon köszönöm és további szép napot :)


2011. jan. 23. 21:45
 1/2 anonim válasza:
Ha nem tetszik a mostani, próbáld ki, de mindenképpen fodrásztól kérd! Ő különböző árnyalatok keverésével, megfelelő szőkítővel, gyorsítóval ki tud keverni olyat, ami jól áll. Ha az arcbőröd inkább rózsaszínes, akkor egy hamvasabb szőkét ( a sárgásabb, meleg árnyalatok nem állnak akkor jól), ha viszont sárgásabb, meleg színű, akkor egy gyönyörű aranyszőkét.De mindenképp fodrász!!
2011. jan. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia!

szerintem kérd ki a fodrászod véleményét, esetleg készíts magadról egy képet és biztos hallottál már a photoshop programról ami egy képszerkesztő ott színezd át a hajadat szőkére és meglátod:) Ez lehet kicsit nehézkesebb úgyhogy mondok mást. Először tegyél mondjuk a hajadba szőke melírt. aztán hogyha az jól áll lehet egyre több:D Van egy barátnőm akinek szintén középbarna haja van és barna szeme, egyik nyáron az anyukájával együtt rábeszéltük hogy fesse be szőkésre a haját mert marha jól állna neki ő is világos bőrű és jól is állt neki szerintem neked is jól állna és ha a szőkét szereted akkor meg mért ne?:D na nem is lesz olyan nagyon jó hozzászoknak a többiek és még mindig vissza lehet festeni sok sikert és bátorság;)!

[link]

[link]

itt van 2 kép szerintem ilyenre csináld. és mind1 hogy egyenes vagy göndör, rövid,hosszú :)

2011. jan. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!