Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek hogy állna egy...

Szerintetek hogy állna egy kék szemű, szőke hajú fiúnak? Vasalt haj? és köves fülbevaló? Vagy csak zselézett haj? Vagy simán rövidre vágva?

Figyelt kérdés
2011. jan. 24. 22:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Vasalt haj OK, de fülbevaló semmiképp.
2011. jan. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sztem a vasalt/zselézett haj és főleg a fülbevaló, nagyon gáz!!! Vágass valami jó fazont, ne tedd tönkre baromságokkal a hajad. Számomra a vasalás abszolút férfiatlan, hogy a fülbevalót meg se említsem, ilyen "férfival" nem állnék szóba. A zselézésről meg sajnos csak a diszkósok jutnak eszembe, ami szintén se nem túl értelmes, se nem túl megnyerő kategória :S
2011. jan. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az, hogy milyen haj állna jól, függ az arcodtól is. A fülbevaló viszont fiúknál minden esetben visszataszító szerintem.


22L

2011. jan. 25. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Níra válasza:

A vasalt haj és a fülbevaló az tényleg iszonyat.

nekem leginkább ez a haj ami bejön (pasi is, de most csak haj:))itt a link:

[link]

ez veszett jól nézki:) és... bár nem egy túl hosszú haj, de elég hosszú ahhoz, hogy néha amikor... akkor egy kicsit... megtéphessem:):P <3<3 grrrrrr:)(L) az egyik volt pasimnak is ilyen volt....az jó volt;)

2011. jan. 25. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!