Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kétféle alapozót használok,...

Titi92 kérdése:

Kétféle alapozót használok, két szín eltérő és muszáj a sötétebbikkel kezdenem, hogy ne látszódjon. De az a baj, hogy nagyon zsíros lesz tőle a bőröm, pedig eddig annyira nem tapasztaltam. Milyen alapozót használjak, hogy ne legyen zsíros a bőröm?

Figyelt kérdés
és az nem baj, ha többet kell felkennem, csak azért nem látszódjon h egy kg van rajta.
2011. jan. 25. 19:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Keress olyat, ami alapból passzol a bőrszínedhez...?

Amúgy ha már mindenáron kettőből akarod, akkor keverd őket össze mielőtt felviszed, hátha jobb lesz és még talán röbb réteg se kell.

2011. jan. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
miért nem kevered össze? sokkal egyszerűbb lenne, mint 8 réteget tenni a fejedre...
2011. jan. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

az egyik alapozó az passzol is csak nagyon zsíros lesz tőle a bőröm, viszont nem is egy olcsó alapozó

de milyen fajtát kéne használnom?

2011. jan. 25. 21:02
 4/5 anonim ***** válasza:

ha az egyik passzol, akkor minek a kétféle alapozó?????????én vagyok buta, vagy tényleg hülyeség?

egyébként zsíros bőrre hab állagú, vagy por alapozó szokott jó lenni.

2011. jan. 26. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Azért kettőt használok, mert az egyiket szó szerint megvetették velem és ha már kidobott anyám annyi pénzt(2500) akkor el is használom.

DE amugy nem olyan vészesen tér el.

És porosból milyen jó venni?Milyen fajtát?

2011. jan. 26. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!