Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 6 hónap alatt nőhet 10-15...

6 hónap alatt nőhet 10-15 centit a hajam? (lent)

Figyelt kérdés

Most pont a mellemig ér a hajam de nyárra legalább 10cm-vel hosszabbat szeretnék. Elég töredezett a hajam, de a héten megyek fodrászhoz 1cm-t levágatni. Ha lelett vágva a hajam elkezdem használni a bánfi hajszeszt, állitolag az hatásos.

Ha fodrász után elkezdem használni a hajnövesztőt, nőhet kb. 10 centit a hajam 6 hónap alatt?


2011. jan. 26. 21:46
 1/7 anonim ***** válasza:
41%
Én úgy tudom egy év alatt nő annyit. De nekem pl. nyáron volt, hogy vágott a fodrász a szokásos egy centit a végéből és másfél hét alatt visszanőtt a duplája, de mondjuk én embertelen időt fordítok a hajamra és bogyókat is szedek rá.
2011. jan. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem nem nöl annyit.Nekem gyorsan nől a hajam,de azért mert állandoan fonva van(apro fonatokba)és így eléggé húzza a fonás.Tesom gyereke egy honapja festette be és alig van lenöve,talán fél,egy centi.Szóval ugy fele ennyi meglehet nyárra.
2011. jan. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Úgy tudom, havonta kb. 1 cm-t nő a haj (nyilván lehetnek egyéni eltérések), nyáron viszont gyorsabban nő a napfénynek köszönhetően. :)
2011. jan. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%
Kétlem. :S Egy hónap alatt nő 1 cm átlagosan, azaz legalább egy év kéne. Bár attól is függ, milyen gyorsan nő a hajad, mert az enyém például 4 hónap alatt nőtt 6-7 cm-t.
2011. jan. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%
Ha Viviscalt szedsz, akkor fog annyit noni, csak k.rva dràga, egy dobozban van egy havi ada, ami kb. 20.000 Ft.
2011. jan. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
59%
A fonat húzásától gyorsabban nő a haj?? Esetleg hullik...
2011. jan. 27. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
79%

Én azon szoktam röhögni, hogy az ilyen kérdéseknél mindenki jön ezzel a típusú válasszal: hogy fúú nem fog annyit nőni a hajad, mert a haj csak 1 centit nő havonta, persze az enyém pont nem, az enyém pont nagyon gyorsan nő, de tied biztos nem fog.


Te tudod, hogy nő a hajad, szerintem lehetséges. Amúgy én nem tudom, de nekem az egy centit egy hónap alatt kissé kevésnek hangzik, akit én ismerek, azoknak mindnek úgy nő le a festés a hajáról, mint az állat, ha meg nem festett a hosszán is látszik. Én is levágattam csutka két centisre a hajam márciusban és nyár végén már össze tudtam kötni kis copfba. És szerintem nem extrém gyorsan nő az enyém sem.

2011. jan. 27. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!