Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van arra esély hogy néhány...

Van arra esély hogy néhány hónap alatt nőljön a hajam 20 centit?

Figyelt kérdés

van valami sampon vagy cuccos ami extrán felgyorsítja?

irták má a ricinusz olajat meg az ilyen bánfi samponokat de azok kb milyen gyorsak?


2011. okt. 18. 21:38
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
Biztos,hogy nem 20 centi nagyon sok,akármit használsz.
2011. okt. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
kár:/ de akk kb mennyit nő ha ilyen szarokat használok?
2011. okt. 18. 21:48
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
persze, hogy van: póthaj
2011. okt. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
68%

te lány vagy? vagy csk annak nevezed magad? hogy lehet ilyen stílusban fogalmazni?...na mind 1 te dolgod

ne várj csodát semmilyen szertől, de elvileg a ricinus olaj tényleg jó, majd én is veszek.

2011. okt. 19. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%

Nincs. Úgy másfél év alatt nő ennyit a haj. Ezek a mindenféle cuccok meg nem használnak semmit általában, próbáltam szinte az összeset. A ricinussal is hajhulláson kívül nem értem el más eredményt. A Bánfi meg egy elég rossz sampon, könnyen szétcseszi a hajat, a balzsamja sem ér semmit, az is van itthon.

Általában a hajvitaminok érnek legtöbbet, de azoknak is hónapok kellenek, mire hatnak.

Ha lenne csodaszer, akkor nem szenvedne ennyit mindenki azzal, hogy a hajának évek kellenek, mire megnő. Én már csak tudom, gyerekkorom óta folyamatosan növesztem a hajam.

2011. okt. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

20 centit nem ígérek ilyen rövid idő alatt, de én most sörélesztő kapszulát szedek, ez jó hajra és körömre. Barátnőmnek nőtt tőle a haja, azt nem tudom mennyi idő után, csak most vettem észre, hogy hosszabb, s ekkor mondta, hogy ezt szedi.

(dm-ben 150 szemes volt 1400 -Ft. müllerben tán olcsóbb)

2011. okt. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
64%

Hát úgy 18 hónap alatt... XD De akkor elég jó esély van rá.

Ricinus és társai szerintem se érnek semmit (sőt, szvsz még baromi büdös is :/)

A hajnövesztés egyetlen módszere a türelem, és pár havonta hajvágás. Akkor szép is marad a hajad.

2011. okt. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!