Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek vállalható ez a...

Szerintetek vállalható ez a hajszín? Mi a véleményetek róla, nekem nagyon tetszik.

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


2011. jan. 26. 23:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Osztálytársamnak ilyen a hajszíne, de neki nem áll jól xD :D de amugy szép. :)
2011. jan. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Tánctársamnak ilyen. nekem is volt.gyakran kell festeni, mert ha kifakul, akkor csúnya.egyébként nem rossz.
2011. jan. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Na örülök, hogy tetszik Nektek, köszi a válaszokat!:)
2011. jan. 26. 23:42
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nagyon szép szín. viszon én úgy vagyok ezekkel a színekkel, amik ilyen nem megszokott színek (szőke, barna, fekete), hogy nagyon szép és egészségesnek kell lennie hozzá a hajnak, különben igénytelen hatása van. egyik volt osztálytársnőmnek is hasonló volt a hajszíne, de neki töredezett, csúnya haja volt és iszonyat igénytelennek hatott.
2011. jan. 27. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A nő is vállalta a képen. Esetleg az kérdéses, neked hogy állna.
2011. jan. 27. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Maga a hajszín szép: tényleg csak az a lényeg, hogy Te tudd viselni. Gyakran látom, hogy sok nő melléfog a vörössel...

20L

2011. jan. 27. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Természetellenes, szóval igazából úgyse áll jól senkinek, de legyen, fogjuk rá.

Viszont ez tipikusan olyan szín, amit ha nincs pénzed lehetőleg fodrásszal havonta festetni meg minden ápoló vackot rákenni, akkor inkább ne erőltesd, mert két mosás után fakó, úgy meg csúnya. Így még szép, ahogy az 1. képen van, de gondolom kb a fodrásztól jöhetett épp. Eltűntetni meg elég nehéz lesz, ha mégse jó. :S

2011. jan. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekem általában a ciklámen, élénkvörös, répaszínű, bordó árnyalatok között váltakozik havonta a hajam. Mindenki szerint nagyon jól áll, de hozzá a stílusom is nagyon szemetszúró, extravagáns, szóval passzol hozzá az a lényeg.

Egy valamire figyelj, hogy barna bőrhöz nagyon prolinak hatnak a vöröses árnyalatok, nem szépek. Fehér bőrhöz a legelőnyösebbek, és remekül kiemelik a kék vagy zöld szemeket.

2011. jan. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Amúgy ne gagyi festéket vegyetek, a bolti sz*r jó hogy hamar kifakul:)

Fodrászkellékesnél kell vásárolni az 1500-2000-től kezdődő kategóriában, egyrészt színpalettáról sokkal szebb színeket lehet összeállítani, másrészt tényleg összehasonlíthatatlan az ár/érték arányuk az előrekész színekkel szemben.

Nekem pl. a Wella Kolestonnak 5 hét után is csodálatos színe van, csak addigra lenő az ember haja.

2011. jan. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a választ! Kék szemem van és olyan a bőröm színe mint a lánynak a képen, szóval elég fehér!:) Eredetileg sötétbarna hajam van, de már egy kicsit unom...:( Amúgy mindenféleképpen fodrász csinálná meg, nem kísérletezek vele itthon!:)
2011. jan. 27. 14:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!