Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fekete a hajam /bemosó/nem...

Fekete a hajam /bemosó/nem festék és szeretnék belöle szőkét mert ez öregít lehetséges ez?

Figyelt kérdés
Vettem gyógynövényes szőkitőport és hozzá 6%os peroxidot adtak. Ezzel lelehet szedni a feketét? Meg vettem Loreal 01es silver blonde festéket/világositó/ezt utánna rákenhetném?
2009. febr. 5. 14:22
 1/2 anonim ***** válasza:
a bemoso az lemoshato festek ? bocsi csak nem magyarorszagon elek.. amugy ha ilyen es parszori mosassal kikopik nem eri meg szokitoporozni.. nah de rendes szokitopor utan nem szabad festeni a hajatr csak par nap mulva! legalabb 2 nap mulva en igy tudom mert maga a szokitopor elegge roncsolja a hajat:( aztan meg a gyogynovenyes szokitopor nem tudom milyen szeritnem rendes szokitopor valami proxid izevel csak annyi hogy megsem roncsolja annyira a hajat metrt ebben segitenek a benne levo gyogynovenyek kivonatai... de irdd meg hogy megis mit ir a szokitopor hatuljan es remelm akkor tobbet tudok mar segiteni :) udv
2009. febr. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is fekete volt de sajna festett nem színezett, hát nekem egyszeri szivatással nem szedte le, csak vörösesre, ezért most középbarnára van festve a hajam.... a bemosó/színező, valamivel gyengébb, de kérdés mennyi ideje színezed feketére mert elvileg az is beleivódik a hajba, csak max nem károsít mint a festék mert ammóniamentes. Szóval ha csak egyszer mostad be akkor szerintem lestzedi, de ha már huzamosabb ideje akkor nem hiszem és a 6%-os lehet gyenge lesz, én 9%-ossal csináltam, de nem volt elég. Sokan 12 %%-osat ajánlanak, de azt csak fodrásznál, mert otthon leégeted vele a hajad!
2009. febr. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!