Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen a mostani női trendi...

Milyen a mostani női trendi haj? ,

Figyelt kérdés
2011. jan. 28. 15:29
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem rövid..olyan mint tornóczky anitának..
2011. jan. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Úristen,hát akkor én nagyon nem leszek trendi,mert tuti le nem vágatom a hajam!!Sza.ok a trendre:)Köszi a választ!
2011. jan. 28. 16:12
 3/8 anonim ***** válasza:
Ne a trendre figyelj, hanem ami jól áll!
2011. jan. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2011. jan. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

De ha sz*rsz a trendre, akkor minek tetted fel a kérdést?:D

Egyébként igen, a rövid haj is divat, de a hosszú haj örökzöld! :) Így ha talán köztes állapotban van a hajad és nem szeretnéd levágatni, akkor növeszd meg jó hosszúra és sok frizurát eltudsz majd rajta készíteni. :)

2011. jan. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen kedves utolsó.megfogom növeszteni.A kérdésem szerintem nem fölösleges,mert már olvastam itt ennél idiotább kérdéseket!!!!!!!Én olyat kérdeztem ami senkit nem sért meg.
2011. jan. 29. 13:15
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem beszólásnak szántam.. Válaszoltam normálisan a kérdésedre, szóval nem értem mi a bajod.

Csak megkérdezed, hogy mi a hajtrend, beírják, hogy a rövid, utána rögtön téged aztán nem érdekel a hogy mi a trend..

Szóval ne rám legyél mérges. Nem vettem fel azt a hangnemet, hogy 'kedves kérdező', ismerős ez a cinizmus? :)

2011. jan. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Jólvan kedves utolsó,ilyen dolgokon én nem veszekszek .
2011. jan. 29. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!