Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » "Trendi" még egy ilyen stílusú...

"Trendi" még egy ilyen stílusú haj? Képpel

Figyelt kérdés

Nem igazán tudom mit kezdhetnék a hosszú hajammal. Most majdnem a derekamig ér, de unom már, hogy mióta megszületett a kislányom mindig begumizva hordom. Imádom a hosszú hajamat, de így nem látom értelmét, hogy ilyen hosszú legyen, mert csak akkor engedem ki, ha gyerek nélkül megyek el valahova. (Az meg ugye nem sokszor van)

Szóval azt szeretném megkérdezni, hogy tetszik-e ez a haj nektek, vagy van valami jó ötletetek milyenre kéne levágatni, ami nem igényel sok időt a beállításra?

Köszönöm előre is.

[link]


2011. okt. 19. 12:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen, én nagyon sok csajt látok ilyen hajjal,szerintem trendi!
2011. okt. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mar nem olyan trendi. Kezd kimenni a divatbol az aszimetrikus hajvagas.

Riri ocsmanyul nez ki ezzen a kepen, mintha paroka lenne rajta.

2011. okt. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
És nem mindenkinek áll jól!
2011. okt. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. És honnan tudhatnám meg, hogy nekem jól áll-e? Milyen arcformához áll jól?
2011. okt. 19. 13:20
 5/9 anonim ***** válasza:
Ugyhogy elmesz es felprobalsz parokakat minden szinben, stilusban ami Neked tetszik.
2011. okt. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
88%

Én ha megint derékig érő hajam lehetne, tuti nem vágatnám le.

Vagy esetleg ha levágatnád hátközépig érőre, fokozatosra, sztem jobb lenne.

Barátnőm ugyanilyet vágatott tavaly nyáron, megbánta.

(Én 4 éve vágattam le a derékig érő hajamat rövidre, azóta is bánom. Meg aztán 2 éve szülés után is levágattam vállig... Meg még1x... Most növesztem, és derékig szeretném...)

2011. okt. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem fogalmam sincs, hogy trendi-e, de szerintem nagyon jól néz ki! A szobatársamnak hasonló van, csak neki 'egyforma a két oldal', szóval érted. :) neki nagyon jól áll. Egyébként énsem vágatnám le a helyedben. Meg fogod bánni. Nekem még sosem volt olyan hosszú, mindig max. hátközépig ért, és én is mindig levágattam, most meg úgy szeretnék szép hosszú hajat...
2011. okt. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ne haragudjatok, de csak most kerültem gépközelbe, nagy volt a nyüzsi... nos, azthiszem meggyőztetek, és nem válok meg a hajamtól. Köszönöm mindenkinek!
2011. okt. 23. 12:37
 9/9 anonim ***** válasza:
ez a beszéd! ;D
2011. okt. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!