Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha a hajam vége eltöredezett/k...

Ha a hajam vége eltöredezett/kettényílt levághatom kisollóval?

Figyelt kérdés

volt 1 rossz szokásom régebben: mindig szedtem a hajam.vagyis mikor végigsimítottam a hajam leszedtem az eltört hajvégeimet...de leszoktam róla mert nem akartam hogy elvékonyodjon meg károsodjon a hajam.annyira nincs eltöredezve a hajam,de idegesít mikor ketté van nyílva vagy megtörve 1 hajszál,és nagyon károsítja ha én azt 1 kisollóval levágom(1 hajszálanként)??

(nem mintha ennyire ráérnék,hogy hajszálanként vagdossam az eltöredezett hajvégeimet,de néha szoktam mert nem akarom letépni...)


2011. jan. 28. 17:27
 1/4 anonim válasza:
Nem lesz tőle semmi baja, nyugodtan vágd le.
2011. jan. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nyugodtan. :D Tudom, a fodrászolló az igazi meg blabla... de szerintem ha megnéznéd 10 fodrász ollóját, 6nak olyan lenne, hogy a papírvágóm jobb... xD
2011. jan. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nem elég éles az olló, akkor utána ugyanúgy szétnyílik egy idő után. Én sokszor szoktam így lecsípni pár szálat, ha látom, hogy törött. Hajvágó ollót használok, ami jó éles.
2011. jan. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem bízd fodrászra, ő sokkal szebben meg tudja csinálni.
2011. jan. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!