Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen gyakran borotváljátok...

Milyen gyakran borotváljátok a lábatokat, vagy gyantázzátok? Nem viszket utána?

Figyelt kérdés
Nem bírom egyiket sem:S Hiába kenem be utána kamillás testápolóval meg ezzel-azzal,nem segít.:S Viszket és mindig véresre vakarom,a a borotválás után 1 nappal meg már érzem is h nő vissza.:S A gyanta után is 1 héttel már nő ki.:s Mit tegyek?
2009. febr. 5. 21:18
 1/9 anonim ***** válasza:

én 2-3 hetente epilálom - már tök jól meg van ritkulva és annyira hozzászoktam, hogy nem is fáj egyáltalán

pár óra hosszáig piros, pöttyös - nem szabad krémezni egy napig, de utána olyan hetekig, mint a babapopsi


régebben borotváltam, de nagyon gyorsan visszanőtt, már másnap borostás volt :S és meg is erősödött tőle


a gyantázást azért nem szeretem, mert meg kell várni, míg hosszabb lesz, és a végefelé már csúnya

2009. febr. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Na az epilálás amit sztem soha nem fogok kiróbálni.:sAnyum sem bírja,akkor én meg végképp nem fogom.
2009. febr. 5. 21:25
 3/9 anonim ***** válasza:
Én gyantázom.De nem az ilyen hideg gyantával meg ilyenek.Hanem kapható olyan amit megkell melegiteni rákened(rózsaszin)és letéped.Én 3 hetente szoktam.Nyáron 2-2,5 hetente.Elvileg a jófajta gyantánál nem nőhet ki másnapra.ÉS ritkitja is ugy mint az epillátor.A borotva pedig csak erősitit,nekem speciel iritálja is a böröm,és akár már másnapra kiszörösödik.
2009. febr. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nekem is a melegítős van de 1 hét után már borostás.:s
2009. febr. 5. 21:28
 5/9 anonim ***** válasza:
Gyanta, 4 hetente, ha valahol nagyon zavar, ott próbálkozom epilátorral is, de pl. nekem nagyon fáj(epilátort csak hónaljon használom). A maradék másnap borotvával lejön.
2009. febr. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Szia!


Én gyantázom, de nekem a lehúzócsíkos nem jött be.

Én nagytételben veszek, olyat mint az ismerős kozmetikus, ő ajánlotta, sokkal olcsóbb és sokkal jobb, legalábbis nekem.

Nem használok hozzá lehúzócsíkot, mert nem szedi le az összes gyantát, és drága is. Egyszerűen megfogom a gyanta szélét, amikor már kihűlt, de még nem teljesen keméy, és lerántom. 3 hétig marad sima a lábam. Ugyanez van nálam hónaljban is.

2009. febr. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem tudtok nekem valamit ajánlani?
2009. febr. 5. 21:33
 8/9 anonim ***** válasza:
86%

Menj végleges szőrtelenítésre.

Amúgy meg az, hogy a borotválás erősíti a szőrt, egy marha nagy tévedés, már bebizonyították.

2009. febr. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen a borotválás NEM erősíti a szőrt! Én a lábamon kb 4 éve borotválom, és már csak foltokban szőrös xD Mástól ilyet még nem hallottam, de örülök neki. Amik vannak azok is sokkal gyengébbek mint régen voltak.
2010. ápr. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!