Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok, nők! Ti borotváljátok...

Lányok, nők! Ti borotváljátok a combotokat is vagy ott nemis nagyon nő semmi?

Figyelt kérdés

Ismerek egy 30-as éveiben járó hölgyet, aki nem hajlandó a combjáról leszedni semmit, mondván, hogy az csak fehér pihe, s ha egyszer leszedné, akkor megerősödne és folyton kellene már csinálni.

Prróbáltam már neki célozgatni a lézeres dologra, az epillátorra, mindenre, ami nem borotva, ami megerősíteni, de minden lehetőséget elutasít.

Mit szóltok ehhez?


2011. szept. 29. 14:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

...a combomat én sem borotválom, és nem is fogom :)

valóban csak megerősödik tőle

2011. szept. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Én borotválom a combomat is, meg az egész lábamat. Nekem nem erősödött meg tőle, sőt, most ritkábban borotválom, mint pár éve, nekem inkább gyengült.
2011. szept. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
ugyan a borotválástól nem erősödik meg a szőr de a combom nem borotválom,mert nincs rajta szinte semmi. (Nekem a lábszáramon is alig van,az is csak pihe, de azt leszedem)
2011. szept. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

A combomat én sem borotválom, nincs róla mit leszedni. Szerencsére a karomat sem kell.

Egyébként annak a nőnek erős, sötét szőrök vannak a combján meglátásod szerint, vagy tényleg csak pihe?


36/N

2011. szept. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Pihe van. Az az egész testet borítja. Én sem borotválom, csak a bikinivonalat.
2011. szept. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

nem erős neki és nem is sötét (de télen amikor a napfényhiánytól kifehéredik a bőr, akkor sötétebbnek tűnik), de sok, nemcsak hébe-hóba.

nem az a baj, hogy van neki, hanem hogy viszonylag sok.

2011. szept. 29. 15:04
 7/15 anonim ***** válasza:
A lényeg, hogy nem erős, és ne legyen hosszú. A rövid lágy pihe természetes, mindenkinek van. Időnként lekoptathatja szoros farmer, de attól még van.
2011. szept. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
60%
Én a vádlimat szoktam inkább csak borotválni, meg néha leepillálom, az úgy jó. A combomat nagyon ritkán borotválom le és nagyon nehezen és fájdalmasan tudom csak leepillálni... Ezért van, hogy sokan nem csinálnak vele semmit. Borotvától erősödik, epillátor meg gyanta ott baromira fáj (legalábbis én így vagyok vele.)
2011. szept. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Az egész lábamat borotválom,sajnos elég sok szőr van rajtam.De nem erősödött.
2011. szept. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
79%
Én szoktam, mert nagyon sok van, és furán néz ki szerintem, hogy alul csupasz, felül meg még ha csak pihe is, de sok szőr van, és hosszú is. Amúgy szőke, de engem zavar, hogy csillog a napfényben.
2011. szept. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!