Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hány éves kortól ajánlott,...

Hány éves kortól ajánlott, vagy divatos ez a haj?

Figyelt kérdés
[link]
2011. jan. 29. 12:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
egyik ismerősöm 15 éves,és ilyen van neki - lány - és nagyon jol néz ki : ) szerintem nem igazán korfüggő.
2011. jan. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én nekem egy évvel ezelőtt (20 voltam) volt ilyen hajam...Aztán rájöttem, hogy a fodrász remekül beállítja így..én viszont ha magamnak szeretném felállítani, úgy nézek ki mint egy kakadu, amin végigment egy fűnyíró..Tehát levágattam a szép hosszú hajam, hogy egy napig remekül nézzek ki, aztán igyekeztem átvészelni azt az időt, amíg megint megnőtt..Persze még így is elég fura, mert ugye az a haj van ahol rövidebb van ahol hosszabb, de már tűrhető kinézetem van..


Tehát kedves kérdező én a helyedben gimi után vállalnám be, és munkakezdés előtt,mert ilyne hajjal nem veszik fel az embert szeirntem bárhová..(ahogy bármelyik egyetemen sem viselik el)és csak akkor ha vagy rendszeresen tudsz járni fodrászhoz vagy tehetséges vagy és megtudod állítani magadtól így..

2011. jan. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is 15 évesen volt ilyen hajam :)
2011. jan. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hát van érzékem a hajakhoz:)


Akkor talán egy-két év múlva ilyenem lesz :P (14 vagyok:D)

2011. jan. 29. 12:31
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem már kezd kimenni a divatból ez a frizura. Nekem is volt ilyen másfél éve, nem korfüggő, én speciel már bőven anyuka voltam akkor, de mindig is ilyen vagánycsajszis kinézetem volt, így ez illett hozzám. De szerintem már tényleg kezd kimenni a divatból ez a típusú frizura. Ettől függetlenül, ha neked tetszik, és illik az egyéniségedhez, akkor csináltasd meg nyugodtan. Ezt, hogy kezd kimenni a divatból, természetesen úgy értem, hogy egy időben elég sok lánynak volt ilyen haja, tehát divatos volt, viszont most már kezd kissé elcsépeltté válni, más szóval: éppen megy ki a divatból.
2011. jan. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát igen:/ a legtöbb lány hosszu hajat akar..nekem nagyon sokáig az volt de mostmár semmivel nem tudnának rávinni a hosszuhajra :D
2011. jan. 29. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!