Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért divatos a lányoknál az...

Miért divatos a lányoknál az egyik oldalon ~10-15 centi széles helyen letolni a hajat?

Figyelt kérdés
2011. nov. 11. 19:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Mert tetszik nekik?
2011. nov. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Divatos? Szerintem undorító, eszembe nem jutna. Vannak emberek, akik szeretik az extrém kinézetet és/vagy feltünési viszketegségben szenvednek, nekik esetleg el tudom képzelni, de divatosnak nem nevezném.
2011. nov. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Evangélikus gimibe járok, több lánynak láttam... Nem rossz, csak nem értem, miért 'menő'.
2011. nov. 11. 19:15
 4/10 anonim ***** válasza:

Főleg az ilyen punkos féle lányoknak van olyan haja. Én is levágatnám olyanra:)

17/L

2011. nov. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Küldj légyszi egy linket, hogy pontosan mire gondolsz, mert most nem vagyok vele egészen tisztában! Köszi:)
2011. nov. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
2011. nov. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Utolsó: amit linkeltél, az még a gusztusosabb, mert nem teljesen felnyírt. Amúgy nem tudjuk, miért, de divat, így sok csaj csinálja.
2011. nov. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Sidecut a neve és szerintem nagyon jól néz ki annak, akihez illik. Nem stílusra gondolok, hanem az arcához.
2011. nov. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Akkor jóra gondoltam:D Köszi a linket.

Egyébként ennek a csajnak akit linkeltél, jól áll, de azért én akkor se vágatnék ilyet, ha illene hozzám.

Viszont aki az LMFAO-Sexy and I know it-ban van ilyen hajú csaj az irritál, nagyon nem tetszik a haja.

Kérdező, a divatot többféleképpen lehet értelmezni és megfogalmazni, de most sztem ez illik rá: a divat egy gyorsan váltakozó szeszélyes dolog és akik fogékonyak rá(vannak egy páran, ami egy bizonyos szintig nem is baj), azok sok ilyen divatőrületben benne vannak, mint például ez is.

2011. nov. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem undorító. :)
2011. nov. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!