Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 4 piros, kinyomhatatlan...

4 piros, kinyomhatatlan pattanás lett az arcomon, pirosak és csúnyák. Mit tegyek? Nem lépek ki így a házból, úgyhogy valami nagyon gyors, praktikus tanács kellene!

Figyelt kérdés

Este vidékre kellene utaznom, de még a korrektor sem takarja el őket! Nekem nem szabad így mutatkoznom!!!!

Segítség!!!! Minden boszorkánytippre, tanácsra nyitott vagyok!!!


2009. febr. 6. 10:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagyon fontos, hogy ne nyomkodd őket, főleg ha nem jön belőlük semmi, mert csak sokkal nagyobbak és pirosabbak lesznek. Estére biztosn nem tudnak eltűnni. A legjobb, ha fertőtleínted őket. Pl. alkoholos termékkel, és raksz rá helyi pattanásszárító ecsetelőt. Csak sajnos ameddig be van lobbanva, gyulladt nem fog száradni sem, először a gyulladásnak kellene lemenni róla.
2009. febr. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hát estig nehéz lesz...Esetleg próbáld azt,hogy babaszappannal bekened,rajtahagyod egy picit és mosd le...Ez csináld meg estig párszor...Nekem szokott segíteni,de totál eltűnni nem fog!
2009. febr. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
66%
A gyulladást arcszesszel orvosold, aztán ahogy az előző válaszoló írta, kenj rájuk bátran szappant, de szerintem akár 1-2 óráig is rajtuk hagyhatod.
2009. febr. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
na sikerült valamennyire?:)
2009. febr. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget! estére nem múlt el, de szerencsére meg tudtam oldani, hogy csak másnap kelljen mennem. egy ici-picit még látszódtak reggel, de az alapozó aztán elfedte őket. úgyhogy este végül mégis ragyogtam :)
2009. febr. 9. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!