Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nem bírok leszokni róla, ez...

Nem bírok leszokni róla, ez vmi kényszer?

Figyelt kérdés
Volt az arcomon egy pattanás, az elmúlt és most seb van helyette.Egyszerűen nem bírom ki h ne szedjem le minden nap.Pedig már nagyon csúnya vagy 1 cm átmérőjű.Mit csináljak, h ne szedjem le állandóan?De csak ezzel az egyel vagyok így.Segítsetek!
2011. jan. 29. 20:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Most hétvége van. Rakj rá tapaszt.
2011. jan. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Néha én is ezt csinálom, bár nagyon ritkán van pattanásom. de akkor én sem bírom ki és csak szenvedek napokig.xD

De ez szerintem nem függőség, hanem csak "emberi hülyeség"(ezzel nem szeretnélek megbántani, mert nem úgy értettem....)

A múltkor én is arra gondoltam hogy rakok rá tapaszt, de hogyha azt leszedem akkormeg ottmarad a ragasztó nyoma, és az még rosszabb, kapargatni meg nem akarom ,mert akkor meg mééééég 1000x rosszabb.

14/L

2011. jan. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
akkor szikszalag!
2011. jan. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
olyan nincs hogy nem bírsz leszokni róla, ha akarod akkor nem csinálod, nem érsz hozzá és kész, ennyire egyszerű. te irányítod magad, nem más.
2011. jan. 30. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Haladok,tegnap óta nem piszkáltam,és már sokkal szebb.most ez éltet,h még pár nap és nem is fogom érezni,h ott volt vmi... :) remélem sikerül

köszönöm a válaszokat

2011. jan. 31. 23:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!