Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudnéák leszokni a...

♥nettyke♥ kérdése:

Hogyan tudnéák leszokni a körmöm meleti bör rágásárol? ♥

Figyelt kérdés
már vagy 8 éve nem took leszokni:$
2010. nov. 7. 17:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
én is ezt csinálom :S
2010. nov. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én is :S
2010. nov. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:

Nem vagy egyedül...xD

A barátnőm ajánlotta hogy ő úgy szokott le róla hogy bekente valami büdös izével ami rászáradt (nem tudom sajnos mi volt az) és amikor megszáradt akkor büdös volt és az íze is rossz volt...Na én ezért rágom még mindig...Inkább nem próbáltam ki mert nem volt kedvem bűzölögni se lehányni a kezem..:D



Na most nem segítettem sokat..xD

2010. nov. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
52%
szarj az ujjadra, akkor jó lesz
2010. nov. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
xD
2010. nov. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én is ezt csinálom.Eddig még nem tudtam leszokni.
2010. nov. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
én is ezt csinálom és engem is irritál most is fáj az hüvelykujjamnál mert lerágtam illetve leszakítottam a bőrt:SSS Nem tudom h kéne a másik meg a körömrágás...de mondjuk belakkozom a körmöm és úgy nem rágom de a bőrömet mellette nem lakkozhatom be:DD 17/L
2010. nov. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Biopatikákban lehet kapni rossz ízű körömlakkot. Ezzel bekened, és simán leszoksz róla.
2010. nov. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Az utolsónak, nekem az sem vált be meg a kesztyű, az erős paprika, semmi. Akkor volt jó mikor műkörmöm volt és amikor élénk színnel kilakkoztam a körmeimet, lehet megint az lesz, mert jól áll, és a rágás sem látszik, talán most már végleg leszokok róla, mivel mióta kinőtt a körmöm rágom.

26/n

2010. nov. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Én is ezt csináltam és mikor rájöttem hogy csúnya a hiúságom nem hagyta...ha rámjött egyszerűen abbahagytam.Légy erős és kitartó!!!
2010. nov. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!