Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nem barnulok szoliban, növelne...

Nem barnulok szoliban, növelnem kéne az időt? Vagy hagyjam rá?

Figyelt kérdés
hetente, 2 heten szoktam 9 percre menni de mégse vagyok barna nem csoki barna akarok lenni csak egészséges barna színű lehet abba kéne hagynom, vagy már ahhoz h barnuljak több időre menni? Vagy mi a vélemény a barnító krémekről?
2011. jan. 29. 20:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a barnítót felejtsd el :) ez csak egy jó tanács! foltot hagy, nagyon sok baj van vele :S. Énis járok szoliba olyan 3 hónapja, és elég rendszeresen. Volt mikor egy héten 3x is mentem(persze ez pénztárca kérdése is :/), de soknak tartottam most viszont egy héten 1x mindenféleképpen elmegyek. És ha hiszed ha nem az első két hónapba semmi nem látszott..az utóbbi 3 hétben mondják hogy aztaa de jó szined van. Szerintem ne hagyd abba. Járj rendszeresen nem kell megpirulnod bent. Csak egy picit azért mégis látszódjon. Hidd el egy hónap és látni fogod a változást:) Remélem tudtam segíteni :)
2011. jan. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
csak félek h ha heti többször v több időt mennék az már túlzás lenne aztán meg eredménye sem lenne :/
2011. jan. 29. 22:56
 3/5 anonim ***** válasza:

nem lehet hogy csak te magad nem látod a változást? mert teljesen lehetetlen hogy heti 9 perctől ne legyél barna. ilyen nem létezik.


és tudom nem ide tartozik, de ennyi is marhára öregíti a bőrödet, 5 év múlva olyan ráncos, száraz lesz hogy bánni fogod hogy elrondítottad magad. gondolj bele, komolyan, nem bántani akarlak ezzel, csak sok ilyet látok akik 30-35 évesen azon sajnálkoznak hogy 10 évvel idősebbnek néznek ki csupán a bőrük miatt.

2011. jan. 30. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
És amúgy jó minőségű szoláriumba jársz? Mert velem is volt ilyen még régebben hogy jártam szoliba és nem barnultam,mint kiderült azért mert a szoli már nagyon régi volt meg a cső se fogott már semmit..porbáld ki egy másik helyen hogy ott milyen és ha ott fog akkor a szolival volt a baj!:) Viszont ha ott se..akkor neked kevesebb pigment van a börödbe..:S
2011. jan. 30. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
igazából tudom h káros de annyira sápadt beteg színem van alapból meg nehezebben is barnulok szerintem a testemen látok barnulást de mellkas meg arcnál ott szinte semmit pont ahol kéne :/
2011. jan. 30. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!