Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lehetnék szőke? Nagyon tönkrem...

Lehetnék szőke? Nagyon tönkremenne a hajam?

Figyelt kérdés

Eredetileg világos barna hajam volt. Lassan már egy éve feketére festem,de már csak a tövét szóval nagyjából ki van kopva. Vettem colourb4 festékleszedőt,mert ez elvileg leszedi a feketét. Ha vennék még L'oreal Éclair Claire (vagy valami hasonló) szőkítőt,szőke lenne a hajam? Vagy inkább hagyjam,mert nagyon tönkre menne tőle?

Köszi a válaszokat.


2011. jan. 30. 11:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Fekete után azonnal szőke??...hát nincs rá garancia,hogy azonnal olyan szőke lesz a hajad,mint a dobozon(főleg egy sötétebb festés után)....egy biztos,én fodrász kezeire bíznám ilyen esetben a hajam....de a legjobb a fokozatosság lenne,mert egy nagyon világos szőke szín egy fekete után eléggé megroncsolhatja a hajad.(ha teljesen kikopna a fekete,szerintem kezdhetnéd melírokkal is ,ha tényleg világosbarna a hajad)
2011. jan. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ja,és ha mindenképp szeretnéd befesteni/festetni akkor érdemes hajregeneráló pakolásokat "feltenned" néha és akkor talán nem roncsolódik annyira..(15.09-es voltam)
2011. jan. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi : )
2011. jan. 30. 18:11
 4/6 anonim ***** válasza:
Hú, én bizti nem merném megcsinálni...mondjuk nekem fekete a hajam (alapból) és tönkremenne. Nem kockáztatnék. De ha nagyon szeretnéd, rakass bele először csak melírt, aztán lassanként szoktasd hozzá a hajad a szőkéhez.
2011. febr. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nagyon. Ne csináld ezt tapasztalatból mondom. Ráadásul 4-5 hónapig szenvedtem mire teljesen szőke lett..
2011. febr. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Csak fodrásszal!

Ha van tapasztalatod akkor is! és jó fodrásszal!

Zöld lesz ha nem vigyázol!

én a helyedben amugy valami világos barnára festeném, és azt is csak fokoztatosan. ez a festékleszedőt nem ismerem, de nem lehet túl jó a hajadnak.

2011. febr. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!