Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hány használatra elég a Bánfi...

Hány használatra elég a Bánfi hajszesz?

Figyelt kérdés
Most vettem Bánfi hajszeszt.Hetente kétszer használtam és kb. három hét alatt elfogyott.Én használtam belőle túl sokat,vagy nektek is ennyi ideig tart el egy üveg?
2011. jan. 30. 12:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát én hetente 2-szer hazsnálom...néha egyszer, ha nem sok az időm...vagy nem olyan a hajam, hogy mosni kellene, de általában kétszer és nekem 1 hónapig ...van, hogy 1 háttel tovább is bírja...szntem sokat teszel r...elötte megmosod a hajad ugye..és kicsit törölközővel "megszárítod" aztán, hogy a fejbőrödön legyen valamennyi belemasszírozod...nem kell, hogy midnen egyes négyzetcentiméteren legyen..., mert ha elkezded masszírozni vele a fejed, akor mindenhova fog kerülni...főleg, ha még tovább is folyik...nekem nagyon sokat nőtt tőle a hajam...remélem neked is sikerül :)
2011. jan. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ:)Mostmár kevesebbet használok belőle.Nekem is nőtt tőle a hajam,de remélem még fog többet is.:)
2011. jan. 30. 13:25
 3/4 anonim ***** válasza:

Kedves első.

Nagyon pocsékolod nekem 3hónap után is maradt még kb másfél hóapra való az alján.

Hetente elég 1x.


Úgy csináljátok h csak cseppeket csöpögtessetek a hajatok tövébe utána majd szét dörzsölitek.

2011. jan. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ:)Csodálkoztam is h ilyen hamar elfogyott,ezek szerint nagyon sokat használtam belőle egyszerre.Most vettem újat,remélem ez kihúzza 3 hónpig.
2011. jan. 30. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!