Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha ugyanazon az oldalon...

Ha ugyanazon az oldalon választjuk el a hajunkat, akkor ott tényleg kopni fog? És a csattoktól tényleg törik?

Figyelt kérdés
2009. febr. 6. 18:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A csattól, gumitól törik a haj, ez tuti. Hogy kopni fog -e, nem hiszem, akkor kopna a frufru is, mindig előre van fésülve, akinek teljes van annak meg főleg
2009. febr. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Válassz inkább nagyobb és szélesebb gumikat, azok nem koptatják annyira. Viszont régen amikor szinte mindig, összefogva volt a hajam, a fodrász is mondta, hogy látszik h hol szoktam összefogni a hajam, mert eléggé megkopott.
2009. febr. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Második válaszolónak mondom, hogy nekem is összevolt régen sokat fogva a hajam, de nekem nem megkopott, hanem megtört, látszott hogy ott volt összefogva
2009. febr. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem meg hosszú hajam van és szinte mindig középen van elválasztva, mert ha nem ott választom el, akkor is úgy csúszik szét... és nekem eléggé megritkult, pedig csak 19 éves vagyok! :(

Emiatt hajgumival fogom össze, de attól tényleg megtörik egy idő után... szóval nekem konkrétan sehogy sem jó :(


Ha valaki tud megoldást szívesen fogadok privit egyébként.

2009. febr. 7. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

ha állandóan ott van elválasztva, a hajad beáll rá, és egy idő után akár autómatikusan is.


egyébként megfelelő kezeléssel nem okoz problémát, szerintem. maximum egyenletesen ég le a fejbőröd nyáron :)

2010. febr. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!