Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Gliss Kur samponokról vélemény...

Gliss Kur samponokról vélemény? Nem tudom, hogy ilyet vegyek-e, szerintetek? (vannak képek is)

Figyelt kérdés

Az elmúlt pár hónapban Schauma sampont használtam,de az valami borzasztóan zsírosította a hajam,úgyhogy eldöntöttem,hogy sürgősen váltok.

A gliss kur-t néztem ki magamnak (a fújós balzsamom is gliss kur,és az tetszik),de nem tudom,hogy mennyire jó és hatásos egy kissé fakó,hosszú,természetes barna hajra.


Nektek mi a tapasztalatotok ezzel a samponnal?


Már ki is néztem magamnak párat,íme:

1. [link]

2. [link]

3. [link]

4. [link] -- ez valóban egyenesít?


Melyik a "legjobb"?

Más samponokkal kapcsolatos tapasztalatokat is szivesen olvasok.


előre is köszi a válaszokat. :)


2011. jan. 31. 09:10
 1/7 anonim ***** válasza:

Én próbáltam mindet, kivéve a lilát. Sokak szerint nem egyenesít, de könnyebben kitudod vasalni a hajad, ha használod. Legjobb illata a 3.-nak van, mást igazán nem tudok felhozni mellette. Az első az nekem nagyon bevált, mert fénytelen hajam volt. 4-5 használat után, nagyon szép lett a fénye. A 2. szerintem a legjobb, mert az hozta rendbe a száraz/töredezésre hajlamos hajam. Nagyon megerősödött tőle, bár én használtam mellé a balzsamját is. Amúgy én imádom a gliss kur termékeket, bár nekem mindig elkezdett tőle zsírosodni a hajam 2-3 hónap után :( Ilyenkor elkezdtem mást használni egy kis időre, majd újra visszatértem hozzá.

A fújós balzsam nagyon jó. Azt csak ajánlani tudom. Ha esetleg nincs vagy ha elfogy a hajvégápolód, akkor az is tudom ajánlani :D Nagyon jó! :)

2011. jan. 31. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ismerem a fújós balzsamot,már egy ideje használom,ezt: [link] és ezzel nagyon megvagyok elégedve. Ezt nem fogom leváltani. Csak a schauma kókuszos samponomat szeretném.

Nem tudom,melyik lenne a legjobb a 4 közül. De kb az 1. és 2 között fogok dönteni. Nem tudom,hogy ha megvenném az elsőt,akkor jó lenne-e vele a linkelt fújós balzsamom.Vagy az nem baj,ha nem egyforma?

2011. jan. 31. 09:36
 3/7 anonim ***** válasza:
Én csak az elsőt próbáltam, de nem vált be. Nagyon kiszárította a hajam és gyorsan zsírosodott tőle.
2011. jan. 31. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én a lilát próbáltam, nekem jó volt, kicsit zsírosított, de nekem a száraz hajamra pont jó is volt. De nem egyenesít egyáltalán..
2011. jan. 31. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nekem is olyan van, amilyet linkeltél és szerintem nem baj, ha különböző :)
2011. jan. 31. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én az elsőt használom a hozátartozó fújós balzsammal és hetente 1-szer a rendes balzsmmal.nekem sokat segített de azt tudni kell h minden nap úszok és ezért minden nap mosok hajat.a klóros víz után nagyon puhává teszi a hajamat :)
2011. jan. 31. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Hello!


[link] én ezt ajánlom neked, amikor nekem volt tönkre menve a hajam ez hozta helyre.

Az összes sampon vegyi anyagokból áll, viszont a lush termékei csak természetes alapanyagokból van összetéve, és ez által javítják a haj szerkezetét, egyébként én sem hittem volna h egy sampon szappan ilyen jó! Kb. 100 mosásra elég, nekem nagyon megéri az árát!:)

Azóta több fajtát is próbáltam tőlük és mind nagyon jó, de ez az örök kedvencem és a GODIVA:)

2011. febr. 7. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!