Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hány éves korotokban múltak...

Hány éves korotokban múltak el a pattanásaitok?

Figyelt kérdés

A pattanás állítólag a kamaszkor, tinédzserkor problémája - én azonban 23 éves vagyok, és még mindig ugyanannyi van, mint mondjuk 16 évesen... Eléggé pattanásos a bőröm, már a küzdelmet is kezdem feladni ellenük, számtalan kenőcsöt, gyógyszert, tapaszt kipróbáltam, változtattam az étkezésemen, jártam kozmetikushoz, bőrgyógyászhoz... de a pattanások ugyanúgy ott vannak. Fogamzásgátlót is szedek (nem a bőröm miatt, tartós kapcsolatban élek), de semmit nem változtatott az arcomon.


Már csak abban reménykedem, hogy egyszer csak elmúlnak, vagy legalábbis kevesebb lesz... így 23 évesen már eléggé unom őket.


Elsősorban azokat kérdezem, akik pattanásosak voltak fiatal korukban, hány évesen ért véget nálatok ez a probléma? Van olyan, aki még a 30-as éveiben is ugyanúgy küzd velük?


2011. jan. 31. 10:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Èn tininek nem voltam túl pattanásos, néha elöjött pár de nem volt vészes. majd elkezdtem fogamzásgátlót szedni és eltünt az összes, kb 10 év után abba hagytam mert bébit akartunk és másfél évig míg a baba össze nem jött, tiszta pattanásos voltam, még a mellkasomon is sokszor a hátamon is. aztán teherbe estem és teljesen elmúlt, és most a szülés után 3 hónappal elkezdett elöjönni de nem annyira vészes hála isten.

ez hormonális nálad, esetleg menj el börgyógyászhoz, de szerintem hormonális probléma amire a fogamzásgátló megoldás lehet, ha fiu vagy akkor is érdemes a börgyógyászt megkérdezni.

2011. jan. 31. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat, csak szerintem nem olvastad el figyelmesen, ezt írtam:


"jártam kozmetikushoz, bőrgyógyászhoz... de a pattanások ugyanúgy ott vannak. Fogamzásgátlót is szedek (nem a bőröm miatt, tartós kapcsolatban élek), de semmit nem változtatott az arcomon."


De azért köszi, gratulálok a gyermekedhez! :)

2011. jan. 31. 11:03
 3/5 anonim ***** válasza:

Én 29 vagyok és még mindig előfordul,sajnos.Főleg a számkörnyékén.

Régen sokkal rosszabb volt a helyzet.Kaptam gyógyszert rá a bőrgyógyásztól és azóta sokkal jobb.De azért még mindig rendszeresen járok kozmetikushoz arctisztításra...

2011. jan. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én iszonyú pattanásos voltam,végig kálváriáztam mindent.Mindent magamra kentem:(.Nekem olyan 21 éves koromra tűntek el,sem gyógyszer sem semmi kence hatására.Szerintem akkor állt be a hormonháztartás.
2011. jan. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ugyan így vagyok, mint te. 22 évesen és 11 éves korom óta tiszta ragya vagyok. Bőrgyógyász kencék stb. semmi nem segített/segít. Örök kisérletező vagyok, most pl.: kihagyom a cukrot az étrendemből.
2011. jan. 31. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!