Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fodrászkellékesben vagy...

Mazsool kérdése:

Fodrászkellékesben vagy drogériában vegyem meg a hajfestéket?

Figyelt kérdés
Valaki azt írja fodrászkellékesben, valaki azt, hogy ne mert az sokkal erősebb... nekem a hajam vékonyszálú és tavaly nagyon tönkretette egy fodrász mostanra állt helyre.. nem akarom megint tönkretenni nem tudom mit és hol vegyek... segítsetek:((
2011. jan. 31. 15:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Én drogériában vennék.
2011. jan. 31. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
fodrászkellékesben jobb minőségű festékek vannak, 2x drágább áron. Ha tényleg szét van menve a hajad,jobb ha ott veszed,de fodrászodtól is kikérheted a véleményét, hiisz ő ismeri a hajad. Meg fodrászkellékesbe pl a extrém szinekeet IS meglehet kapni,míg a müllerekbe nem nagyon pl lila,rózsaszin,kék. Amúgy nem csak attól függ milyen a festéked,hanem attól is hogy hogy használod,mennyi időt van rajta,mikkel ápolod a hajad :)
2011. jan. 31. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
fodraszkellekesbe
2011. jan. 31. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat! :)

hajam már elég jól kezd helyrejönni, nagyon sokat ápolom.. placentás pakolás, ricinus olaj, stb.. csak nem szeretném ha megint olyan száraz lenne miután elrontotta a fodrászom:( ( mert azóta ammóniamenteset használtam, de az nem nagyon szívta meg a tövét és így nem túl szép, ugyh most muszáj lesz)

2011. febr. 1. 10:59
 5/6 anonim válasza:
Sehol.
2011. febr. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi de nem ez volt a kérdés:))
2011. febr. 23. 07:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!