Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért nem tudja megcsinálni...

Miért nem tudja megcsinálni nekem egy fodrász se ilyen színűre a hajat?

Figyelt kérdés
[link] ilyen színűt szeretnék amibe nincsenek sárga árnyalatok.eddig egy fodrász se tudta igy megcsinálni.:( segítsetek légyszi esetleg itthon meg tudom csinálni ezt a hajszínt? amugy ugyanilyen a hajam: [link]
2011. jan. 31. 15:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Nyomtasd ki, vagy kérj meg valakit, hogy nyomtassa ki neked. Vidd el a képet, és mutasd meg neki. Arról majd látni fogja, hogyan vágja a hajad.
2011. jan. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Hopsz:D

Elnéztem a kérdést. Ne haragudj

2011. jan. 31. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
ha ilyen sötét fekete a hajad. akkor csak a hidrogénezés segíthet akkor is minimum 2szeri alkalom. de ez nagyon roncsolni fogja a hajad. mással viszont nem megoldható.
2011. jan. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Mert ha fekete hajból "fehéret"akarsz egyik napról a másikra akkor nagy a valószinűsége,hogy letörik a hajad.

Ezt egy fodrász sem kockáztatná meg.Meg lehet csinálni otthon,12%-os oxigenta,szőkítőpor,lekoktélozni vagy 3 szor és utána rákenni egy hamvas árnyalatot.De nem garantálom,hogy marad hajad.

2011. jan. 31. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
csak a formája olyan mint rihannának.a hajszínem szőke de mindig besárgulés eddig egy fodrász se tudta normálisan kifehéríteni nekem ez a bajom:(
2011. jan. 31. 16:05
 6/10 Szandy007 ***** válasza:

mert letörne teljesen ha "kifehérítenék" :S vagy ügyetlen a fodrász ,nem tudom..

/fodrásztanuló/

2011. jan. 31. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Tényleg nem maradna hajad. A sárgás árnyalat meg szerintem azért van benne mert a barna hajnak általában vöröses fénye van... bár ilyen extrém szőkítésnél már lehet nem számít. Ha eleinte ilyen, csak besárgul, akkor arról te tehetsz, használj hamvasítót, meg nemtom.

Mondjuk nem tudom mi vesz rá téged... le fog égni az összes hajad. :S Azt meg egyetlen a presztizsére adó fodrász se vállalja be.

2011. jan. 31. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Jaaa az más,ha a szine nem fekete.Akkor talán több benne a vörös pigment és az ilyen hajat nagyon nagyon nehéz leszőkíteni annyira mint a képen van.
2011. jan. 31. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
és ezt hogy lehet eltávolítani a hajból?
2011. jan. 31. 17:51
 10/10 anonim ***** válasza:

Minden hajban van ilyen pigment csak van akinek több van akinek kevesebb.Az ilyen hajat nem fogja fehér szőkére leszívni semmi.Volt nálunk is még(fodrász)tanuló koromban egy lány aki mindenképp szőkét akart,de soha nem sikerült ilyenre,csak aranyszőkére(Pedig nem volt béna az oktatóm)

Szerintem ha egy nagyon jó fodrász azt mondja,hogy nem tudja annál jobban leszőkíteni akkor ne ragaszkodj görcsösen hozzá.Én is ilyet akartam és azt értem el vele,hogy alig nő a hajam hiába ápolom és kímélem azóta.

Válassz egy szép szőkét inkább.egy egészséges haj sokkal szebb mint egy ilyen fehér pl ami roncsolt.Pink haját is megnézném amikor felkel meg milyen vattacsomó tapintása van ha nincs belőve.

De azért még kérdezz meg egy fodrászt,így látatlanba nehéz megmondani.

2011. jan. 31. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!