Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha nincs nagyon hosszú hajam...

Ha nincs nagyon hosszú hajam de hullámos akkor hogyan tudnám kivasalni? (fiú vagyok szóval nem vagyok otthon ezekben :D )

Figyelt kérdés

ennél picit rövidebb: [link]


(1-2 cm -el rövidebb)


Egyébként nem teszi tönkre a hajat a vasalás?Nem kell attól félnem hogy kihullik?

(tudom...hülye kérdés) :)



17/F


2011. jan. 31. 18:36
 1/8 anonim válasza:
hát megfogod a forró hajvasalót, és kivasalod tükör előtt, ugyan úgy, mintha hosszú hajad lenne, csak vigyázz, meg ne égesd a fejed! amúgy kihullani nem fog de eléggé roncsolja a hajadat a vasalás...főleg a hajvégeket.
2011. jan. 31. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

de egy kicsit részletesebben? :D

Amikor fodrászhoz megyek akkor tök egyenesre megcsinálja amikor én próbáltam akkor egy kicsit egyenes lett de voltak benne olyan helyek ahol göndör maradt és nem akart az istennek se egyeneslenni

2011. jan. 31. 18:56
 3/8 anonim ***** válasza:

eloszor is: nem fog kihullani a hajad ;) en majdnem minden nap vasalom a hajam, es semmi baja :)


azt h h vasald ki a hajad normalisan, azt nem naon lht elmagyarazni ... sztem tedd magasabb fokra a vasalot es akk egyenes lesz ;)


de ha megsem sikerulne akk itt egy video:

http://www.youtube.com/petrilude#p/u/186/ThzpTLNcVII

a vegen van a hajvasalas, me v benne hajvagas, hajmosas, blabla.. :))


vagy ... egy masik video:

http://www.youtube.com/watch?v=aFpLRYcPhvg

;)

2011. febr. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Természetesen a haj vasalása roncsolja a hajat. Ez pont olyan, mint a csirkecomb. Egy szerves anyag, amit megsütünk. Ettől persze még nem fog kihullani a hajad, de a haj minősége minden vasalásnál rosszabb lesz. A fejbőr megégetésével tényleg vigyázni kell, mert a sült hajhagyma tényleg nem növeszt több hajat.

Használj a művelethez fehérje tartalmú kondicionálókat!

Üdv, HajDoktor

2011. febr. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem mielőtt kivasalnád érdemes lenne egy kicsit beszárítani úgy biztos könnyebb lenne:D
2011. febr. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!


A fodrász azért csinál tökéletes munkát, mert

1. professzionális termékeket használ

2. minden oldalról látja a fejedet, látja, hogy hogy kell esnie a hajadnak.

És persze előtte beszárítja, ez nagyon fontos, mert azzal adja meg a haj "esési" irányát, vasalóval nehezebb irányítani, hogy hogy álljon a hajad, főleg, ha rövid.

Ezenkívül használj egyenesítő sampont, balzsamot, esetleg krémet is (én a Gliss Kur Asia Straight-et használom, és nagyon jó), plusz még nem árt egy kis hajhab esetleg hajlakk sem. :) Olyat válassz, ami a hajformázás alatt védi a hajszálaidat.

2011. febr. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
és a hajegyenesítő amit írtál az milyen? Komoly hogy egyenesebb lesz a hajam? :O
2011. febr. 2. 20:51
 8/8 anonim ***** válasza:
Én a Gliss Kur cuccait használom, plusz lehet kapni hajegyenesítő szereket, ezektől elméletileg egyenesebb lesz a hajad, tartósabban megmarad, és könnyebben is ki tudod vasalni.
2011. febr. 3. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!