Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Barna hajú lány is lehet szép...

Barna hajú lány is lehet szép szőke lány mellet?

Figyelt kérdés

1és fél éve vagyok szőke, platina féle. de már eléggé elegem van, növeszteni szeretném oldalt a hajam mert régebben nagyon levágták pontosabban az államig, és már meg bántam.


Ha átfesteném barnára akkor valószínű hogy sokat "csúnyulnék" ?

Eredeti hajszínem középbarna, a hajam enyhén hullámos. Szemem színe zöld.. És esetleg tudnátok valami tanácsot adni gyors hajnövekedésre? Egyértelműen hajvasalásról leszokok..


És tudnátok linkelni szép barna hajfestékeket??:)


2011. febr. 1. 16:04
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

ja és ne drága kencéket írjatok mert még csak 15 vagyok:$

xD előre is köszi. esetleg a szépségvitamin az jó??

2011. febr. 1. 16:11
 2/13 anonim ***** válasza:

Szerintem a vitanol C szokott használni. Nem probáltam, de sokan ajánlották. Hogy jobban állna-e azt csak képpel tudnám eldönteni. De ha középbarna hajad van akkor annyira nem lehet rossz a barna:)

[link]

Szerintem ez egy nagyon jó festék sokáig ilyen csillogó leszs a hajad. Böngéssz rajt biztos megtalálod az igazit;)

2011. febr. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Sokszor egy barna hajú lány sokkal szebb, mint egy szőke. Nem hajszínfüggő, inkább attól függ, kinek mi áll jól.

Hajnövekedésre vannak hajszeszek (pl. Herba Vital), kapszulák, bár nekem nem nagyon jöttek be eddig, de ez is egyénfüggő.

2011. febr. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Mgpróbálhatnál egy természetes vöröset is... olyan mint a szőke, a pasik buknak rá.
2011. febr. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

a vöröset nem szeretem, a fekete rosszul áll állítólag, a szőkére azt mondja mindenki jobban áll, csak nekem nagyon természetellenes + roncsolja nagyon xD a barna meg egyszerű, szóval tényleg gondban vagyok xD


írhattok még :)

2011. febr. 1. 16:37
 6/13 anonim ***** válasza:
82%

"természetellenes + roncsolja nagyon xD a barna meg egyszerű, szóval tényleg gondban vagyok"


Az az igazán természetellenes, hogy 13,5 éves korodtól festeted a hajadat. Roncsolja? A barna meg egyszerű és te nem akarsz egyszerűnek LÁTSZANI? És ha meg is kell szólalni?...Tényleg gondban lehetsz.


"szép szőke lány mellet" Ehhe, én is szeretem a szép szőke lány-mellet :)

2011. febr. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

ölj meg kérlek mert elírtam azt az 1 szót. Különösebben nem nagyon érdekelsz :) Fogadom a kritikát is,de nem ilyen formában, és főleg hogy nem a kérdésre válaszolsz, mondjuk igazán unatkozhatsz,de te tudod. :)


Nem kitűnni szeretnék, de a barna színre mindenki azt mondja hogy fos színű...XD meg engem is basztattak vele csak ezért mondtam...de úgy is barna leszek, a szőkét megbántam, és igen, korán kezdtem,de ez csak egy hajfestés... és téged ne érdekeljen mikor kezdem el... nem az anyám vagy....főleg nem is ismersz...

2011. febr. 2. 16:38
 8/13 anonim ***** válasza:
63%

Öljön téged a hóhér, jót mulattam az elírásodon:)

Elég gyengécskék a riposztjaid (ha érted mit jelent), de vigasztaljon, hogy innen még rengeteget fejlődhetsz.

Nem írtad meg, milyen formájú kritikát fogadsz, de nem kritikát írtam, csak egy magánvéleményt.

A kérdésre? Abból legalább 4, azaz négy darabot is feltettél, az oldal szabályaival ellentétesen (nem én találtam ki, vastag betűvel szedve olvashatod:"Ne kérdezz több különböző dolgot egy kérdésben. Akkor írj ki inkább több kérdést!"

A barnára mindenki azt mondja...aha, szóval az a fontos, ki mit mond. És hol vagy te...?

Hogy milyen legyen a hajszíned (ha már az eredeti nem jó), azt majd eldöntik a többiek:)

Az "átváltozásod" időpontját nem volt nehéz meghatározni az általad megadott adatokból (az ált. isk. 1. osztályos matek még megy nekem:) Én kicsit korainak tartom (nekem három lányom van), de ez is csak magánvélemény (tudod, egyik füleden be...)

Naná, hogy nem vagyok az anyád, mert akkor nem itt beszélnénk a hajfestésedről. (Meg amúgy is csak az apád lehetnék:)


ölj meg kérlek mert elírtam azt az 1 szót. Különösebben nem nagyon érdekelsz :) Fogadom a kritikát is,de nem ilyen formában, és főleg hogy nem a kérdésre válaszolsz, mondjuk igazán unatkozhatsz,de te tudod. :)

Nem kitűnni szeretnék, de a barna színre mindenki azt mondja hogy fos színű...XD meg engem is basztattak vele csak ezért mondtam...de úgy is barna leszek, a szőkét megbántam, és igen, korán kezdtem,de ez csak egy hajfestés... és téged ne érdekeljen mikor kezdem el... nem az anyám vagy....főleg nem is ismersz...

2011. febr. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Ez már kajak vicces....Senki nem problémázott az elírásomon eddig csak te.... Senki sem tökéletes :) Én meg azt furcsálom, hogy mért rám vesztegetted az idődet,ahelyett hogy a lányaidra fordítanád,esetleg a feleségedre? btw nekem nincs apám ki megneveljen,ezvan, ha meg ennyire véleményt akartál nyilvánítani akkor örülj h sikerült:D Mulass azon a szövegen még jót, én is mulatok rajtad h felnőtt ember létedre itt lovagolsz a szépség és divatba.. biztos kvára ráérhetsz...Örülök hogy megnevettettelek :D Szia.
2011. febr. 2. 18:53
 10/13 anonim ***** válasza:
70%

Nem sokat értettél meg abból, amit próbáltam, megfogalmazni, biztosan bennem van a hiba...

Köszi az aggodalmat, próbálok időt szánni a családomra, de sajnos (pont a fennmaradásunk érdekében) elég sokat vagyok távol, éjszakázom és ilyenkor néha van időm szétnézni a világhálón.

Mulassak? Nem, már elment tőle a kedvem, főleg ahogy elővezetted ezt az apa-dolgot, sorry. Én, azaz hogy mi nem "neveljük" a lányainkat, inkább csak megpróbálunk egyfajta mintát mutatni, ahogyan mi is láttuk a szüleinktől.

Kérlek, ne vedd "izélgetésnek" amiket írtam Neked. Egyszer, talán valamikor később majd rájössz, megérted, hogy mit - miért írtam és annak nem sok köze van a divathoz. De ha sohasem, úgy is rendben van.

Be happy!

2011. febr. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!