Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha hosszúkás az arcom és...

Ha hosszúkás az arcom és kerekebb barna nagy szemeim wannak akkor jól állna a hosszú haj? Egy 16éves lány.

Figyelt kérdés
2011. júl. 29. 15:09
 1/8 anonim ***** válasza:

így nem lehet megmondani!Képet tegyél ki..

WWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWW

2011. júl. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ja jól van a dupla w-betüért bocsi!Amugy meg magamról nem akarok de majd teszek egy olyan lányról aki hasonlit rám!És szerintem meg lehet ugyis mondani!
2011. júl. 29. 15:22
 3/8 A kérdező kommentje:
2011. júl. 29. 15:28
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem is hosszúkás az arcom, és hosszú a hajam:) a hangsúly igazából nem is a haj hosszán, sokkal inkább a frufrun van...hosszúkás archoz vagy teljes, egyenes frufru, vagy tépett féloldalas frufru, esetleg olyan frizura passzol, amely lépcsőzetes. Az első lépcső a szemmel egy vonalban kezdődjön. Ezek a megoldások optikailag kicsit kerekebbé teszik az arcot, formálják azt. Ha ez megvan, nyugodtan növeszd meg a hajad, ha pedig hosszú, és így tetszik, ne vágasd le csak ezért, nem ezen múlik :)
2011. júl. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a jó tanácsot..hát az én hajam az körülbelül most wállig éri az nem tudom mennyire mondhato hosszunak?!De azon vagyok hogy növesztem csak elég lassan nöl nem tudnál hajnövesztésre walami tippet admi esetleg walami sampon wagy más létezik e rá...
2011. júl. 29. 15:57
 6/8 A kérdező kommentje:
Ja és az én hajam olyan hogy egy darabig egyenes aztán pedig lent picit göndörebb ez egy természetes hullám benne lent de ezt szerinted hadjam igy wagy mit kezdjek wele?:)
2011. júl. 29. 15:59
 7/8 anonim ***** válasza:

létezik-e

"De azon vagyok" hopp hopp kihagytad a w-t... -.-"

hagyjam

mondható

hosszúnak

áá hagyjuk... X.x

2011. júl. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
első vagyok, szerintem jól áll persze nem a seggig érő hosszuhaj de akit linkeltél csajszit, akkor ahajhossz pont jó:)
2011. júl. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!