Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tehetnék, hogy ne irritálj...

Mit tehetnék, hogy ne irritáljon borotválkozás után?

Figyelt kérdés

Intim borotválkozás után rettenetesen kényelmetlen, főleg séta közben. Szúr, viszket, minden bajom van. Egy helyen meg annyira sűrű, pont a hajlatban, hogy az borzalom! Nem lehet borotvával teljesen simára borotválni. Ott a legrosszabb utána.

Testápolót kentem magamra, hátha jobb lesz, de csak egy fokkal lett elviselhetőbb.

Ti mit csináltok, hogy ne irritáljon benteket???


A végleges szőrtelenítés is eszembe jutott, meg a gyanta is. Véglegesre találtam egy helyet a lakóhelyem közelében, de ott azt írták a honlapra, hogy:

"Remek eredmények érhetők el a kezelésekkel az arosacea eltűntetése terén, ami a bőr éreredetű, diffúz vörössége. A kezelés csak kis átmérőjű ( 0.3mm ) capillárisok esetén igazán hatásos. Ez a mérettartomány általában az arcon lévő kis, látható capillárisok esetén áll fenn."

Ezek szerint intim területen ennél a cégnél nem vállalnak?


Ill. mennyibe kerülhet végleges szőrelenítés és gyantázás?


2011. febr. 1. 16:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Barbon arcszesz, nálam bevált. Igaz csak az arcomat borotválom.
2011. febr. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ja, az arcszesz a legjobb. Miután leborotváltad egy picivel tapicskodl meg. Csípni fog, de rövidesen jó lesz és nem fog irritálni.
2011. febr. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A pasid biztos örülni fog az after shave szagnak :)

Vannak mindenféle szőrtelenítő krémek, nem próbáltad?

2011. febr. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Nálam is ez a helyzet ,de mostanában nem borotválom

Veszem az óllót ,jól lenyirom ,és nekem megfelel ,nem nagy ,pont jó ,nem szúr ,nem viszket ,nem kellemetlen ,próbáld ki !

2011. febr. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Utso 16:59 es vagyok

Ne gyantázz soha ,a szőreid ez esetben befele fognak nőni ,majd lehet hogy beavatkozás is kell orvos felől ,szoval csak ne gyantázd !

2011. febr. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Én is hasonló problémával küzdök.

Nekem úgy tűnik,az Avon:borotválkozás utáni balzsam bevált.

Próbáld ki!Pasis illatú de kit érdekel ha használ!

2011. febr. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

"Vannak mindenféle szőrtelenítő krémek, nem próbáltad?"

Próbáltam lábamon, de befürödtem vele, mert csípett, és viszketett, uh. alighanem nem jött be a bőrömben. Gyorsan le is mostam, de alig hozott le valamit a lábamról, akkor gondolom fannszőrt még annyira se hozna le. Sajna, pedig kényelmes megoldás lenn :'(


Hát akkor majd megpróbálom ezeket, amiket ajánlottatok, de továbbra is várok válaszokat a többi kérdésemre :)

2011. febr. 1. 17:51
 8/8 anonim ***** válasza:

Cukorpaszta,kíméletesebb,mint a gyanta érzékeny felületekre fejlesztették ki.

A rosaceával kapcsolatban ahogy olvasom érdemes kipróbálni.

2011. febr. 2. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!