Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon fáj az orr piercing...

Nagyon fáj az orr piercing lövetés?

Figyelt kérdés
Sziasztok,mindenképp szeretnék orr piercinget lövetni,nagyon fáj? Főleg azoknak a véleményét részesíteném előnyben akiknek van,és el tudná mesélni hogy fájt-e,milyen volt stb..? előre is megköszönném..tényleg nagyon fontos lenne!:)
2011. febr. 1. 20:00
 1/7 anonim ***** válasza:
egyértelmű, hogy fáj, de ki lehet bírni
2011. febr. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
semmiképp nem lövik, hanem szúrják:) az intim pirszingekkel együtt ez legfájdalmasabb. mivel porcba milyen érzéstelenítőt kaphatnál.de azis csak egy pillanat mikor átszúrják meg bele csürikcsavarják az ékszert.de ha szeretnéd mindenképp megéri:PP
2011. febr. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha nagyon akarod elfogja vonni a figyelmet arról h kellemetlen. Csak könnyezni fogsz azt ennyi.

Én 16 éves voltam mikor mind a 2 oldalra csináltattam 1xre

Hát az első nemvolt jó buli de a 2.at már kifejezetten vártam.

18/F

2011. febr. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem lövik, hanem szúrják. Kapsz érzéstelenítőt, nem fáj. Én semmit nem éreztem. Amíg be nem gyógyult teljesen fájt.
2011. febr. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem lőtték és nem fájt, 1 perc alatt kész csak egy csípést fogsz érezni.
2011. febr. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat! megcsináltatom!:)
2011. febr. 2. 19:07
 7/7 anonim ***** válasza:

Valamennyire lehet, hogy fájni fog, de én mindig az mondom, hogy ha tényleg szeretnéd, megéri azt a kis szenvedést. És rajtad/rajtunk kívül már sokmillió ember túlélte... (:


(Nekem amúgy a szemhéjam van tetoválva, és most tervezek egy microdermal piercinget.)


22L

2011. febr. 3. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!