Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok! Ki használta már a...

Lányok! Ki használta már a Perfect Mousse hajfestéket?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra hogy, milyen szineredményt kaptatok valojában könnyü felvenni a hajra ha jól tudom ez aza hajfesték amit csak bele kell maszirozni a hajban? Szóvak jöhetnek róla minden féle vélemények! :):)
2011. febr. 2. 15:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Barátnőmnek azzal lett festve a haja. feketére. Kicsit lehetett volna sötétebb, de amúgy szép színe lett, meg nagyon szép fényes neki:) Tényleg csak bele kell maszírozni:)
2011. febr. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!:)
2011. febr. 2. 16:07
 3/4 anonim ***** válasza:
NEm fog annyira, mint egy rendes krémes hajfesték, de elfogadható.
2011. febr. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
En mar festettem vele a hajam.Nagyon konnyu hasznalni,olyan mintha hajhabbal dolgoznal es kis ido mulva olyan lesz az allaga mint egy rendes hajfesteknek.Az illata is nagyon jo,de a szine (en szoket probaltam) az nem igazan tetszett.Kicsit sargas,aranyas nemis tudom eleg furcsa lett... Ha lenne valami szebb szoke akkor nekem okes lenne :) Te milyen szinre festened ?
2012. jan. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!