Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudnék külsőleg belsőle...

Hogyan tudnék külsőleg belsőleg megváltozni?

Figyelt kérdés

Tiszta hisztériákus vagyok.ha vmi megszeretnék venni, addig harcolok érte h megkapjam,és ha valami tetszik azonnal meg akarom venni.És ez kb minden héten előfordul.Tisztára úgy érzem ha nincs jó vagy márkás ruhám akkor kevesebb vagyok.

Külső,165 cm vagyok és 67kg.Szeretnék fogyni, de nagyon nehezen megy.a hajam félhosszú és barna,de szívem szerint hetente változtatnám.A bőröm viszont nagyon csúny, tele vagyok striákkal, kindehol, mert anno 20kg-al több volt rajtam.

Segítsetek!!!Mert érzem h ez így nem jó, de nemtudok változtatni:S:S:S


2009. febr. 8. 10:42
 1/3 A kérdező kommentje:
és csak 17 vok:S:S:S
2009. febr. 8. 10:44
 2/3 anonim ***** válasza:
93%
Azért vagy hisztérikus, mert nem vagy megelégedve magaddal és nem tudod így elfogadni magad. És a hisztérikus kitöréseidben nyilvánul meg a magaddal való elégedetlenséged. Nagy butaság, hogy ha nem márkás a ruhád akkor már rosszul érzed benne magad. Szerintem nem a "márkátlan" ruhákkal van bajod ,hanem a külsőddel. Mert azt hiszed, hogyha márkás a ruhád akkor az eltereli a külsődről a figyelmet, vagy is ezt úgy értem hogy az emberek azt nézik hogy jó cuccokban jársz, nem pedig hogy van rajtad pár kiló felesleg. Ezen kéne változtatnod! Nem lesz egyszerű, da ha nem akarod magad rondának érezni két megoldás létezik! Az első vagy elfogadod magad ilyennek (ami nem hinném hogy menni fog) vagy változtatsz. Kezdj el sportolni, busz helyett járj gyalog, sétálj sokat. Zsíros ételeket ne nagyon egyél. A tesi órákon tornázz intenzíven és ne add fel, ne mondd azt hogy neked ez nem megy, te ezt nem tudod megcsinálni,hanem bíztasd magad, és gondold azt milyen jó lesz ha majd lefogyok. Tűzz ki magad elé egy célt, hogy márpedig ÉN igenis le fogok fogyni! Kitartás és akaraterő kell hozzá csupán. Minden kezdet nehéz, de megéri utána te is sokkal jobban fogod magad érezni!
2009. febr. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Bocs de sztem a szüleid a legnagyobb hibásak ezért, kicsi korodban el voltál kényeztetve, mindent megkaptál amit a szemed szájad megkívánt. Sajna most majdnem minden anyagilag jobban álló családnál előfordul. A márkás ruhákat pedig a többiek miatt hordod, mert sokat számit h mit gondolnak rólad.

Sok szerencsét a változáshoz, ne add fel és fel a fejjel. próbáld meg, hogy szabd meg, hogy mennyi pénzt költesz egy nap. Ha megtetszik vmi akkor vedd meg, és nem marad pénzed márkás ruhákra. Kis szigorral meg kemény akarattal sikerülni fog.

2009. febr. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!