Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan tudnék megváltozni?...

Hogyan tudnék megváltozni? Külsőleg és belsőleg?

Figyelt kérdés

Nem mondom azt,hogy dagadt lennék csak van egy kis feleslegem 175cm magas vagyok és 65kg jelenleg, remélem leszek kevesebb is.. Milyen sminket lehetne csinálni? Akármilyen jó kis ötlet jöhetne :) Előre is köszönöm

17L


2011. aug. 5. 18:50
 1/5 anonim ***** válasza:
szemed színe és milyen színű ruhákat hordasz általában?
2011. aug. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
175 centi 65 kiló szerintem egyáltalán nem kövér, ha arányosan oszlik el rajtad...
2011. aug. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

szia!


szerintem attól is függ,milyen a ruha.Te mennyire tudsz sminkelni?Vagy valaki majd kisminkel téged?


Én a natúr színekre voksolok és a természetességre.

Szempillaspirál,alapozó,pici pirosító-bronzosító az arccsonra,szájfény...A szemsmink a lényeg.Ez lehet egyszerű is,valami árnyékolás,szemzúgban világosabb,kifelé pedig ugyanaz a szín,csak sötétebb változatban:)


De pl eltudok képzelni egy egyszerű szemtusos kihúzást a felső szemhéjon cicásra,némi szempillaspirált és színtelen szájfényt-de akkor meg a frizura legyen vagányabb :)

2011. aug. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én csak egy nevet mondok, Plastic Tinkerbell. Egyszerűen imádom! Nagyon sokat nézem a videóit és próbálom követni a tanácsait. http://www.youtube.com/user/PlasticTinkerbell?blend=10&ob=5


És most találtam egy másik ilyen videós lányt: [link] neki is vannak jó dolgai de Plastic Tinkerbell az örök!

2011. aug. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
uhh köszönöm szépen a válaszokat :) nagyon aranyosak vagytok :)
2011. aug. 6. 12:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!