Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik borotva lenne a legjobb...

Melyik borotva lenne a legjobb, a női vagy a férfi? (érzékeny bőrre)

Figyelt kérdés
2-3 éve borotváltam a hónaljam és begyulladt egy verejték mirigy és azt mondta az orvos,hogy ne borotváljam,mert nem bírja a bőrőm a borotvát.Azóta epilálom,de az intim területet borotválom,és az lenne a kérdésem,hogy szerintetek lehet-e gond,hogy borotválom lent..vagy nem? tudnátok ajánlani nekem,valamit,hogy nehogy úgy járjak,mint ano? 19/L
2011. febr. 3. 14:47
 1/1 WTF?! válasza:
A női Wilkinsonokkal, vagy a női Gilette-ekkel nyugodtan leszedheted, a férfi borotvákat nem ajánlom. Az intim területeket én is borotválom, sajnos néha előfordulhat, hogy benő a szőr és begyullad, de ez nem veszélyes, nyomkodni nem szabad ilyenkor elvileg, de ha mégis, akkor csakis tiszta zsebkendővel, és utána fertőtlenítsd le gyógyszertári alkohollal, nehogy elfertőződjön.
2011. febr. 24. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!