Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Női "bajuszt" hogy a legjobb...

Női "bajuszt" hogy a legjobb szőrteleníteni? Női borotva (amit a lábon szoktak) is alkalmas erre?

Figyelt kérdés
2011. márc. 22. 22:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
Nehogy nekiess borotvával, mert megerősödik! Használj gyantát, vagy epilátort. Nem kellemes, de ki lehet bírni.
2011. márc. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Akkor borotválni nem fogom... köszi!

Epilátorral is lehet? Direkt arcra/bajuszra való epilátorra gondolsz (ha van ilyen) vagy a 'sima' epilátorra?

2011. márc. 22. 22:32
 3/11 anonim válasza:
100%
IPL villanófény, tartós szőrtelenítés. Csak drága.
2011. márc. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
sima epilátor is jó csak óvatosan! de szerintem a gyanta egyszerűbb lenne ,az egyszerre leszedi :)
2011. márc. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Epilátorral gondolom nagyon fájhat arcon :S

Amúgy a lábamon és a hónaljamon epilálni szoktam, a gyanta nem jött be annyira

2011. márc. 22. 22:36
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én szemöldökcsipesszel szoktam kiszedni, mert nem bírom a gyantát, sem az epilátort, ez meg nem fáj annyira, igaz kicsit tovább tart.
2011. márc. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
És mennyi idő múlva kezdenek nőni a szőrszálak, ha szemöldökcsipesszel szedted ki a bajuszt? :)
2011. márc. 22. 22:44
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Borotvával ne, az nem tövestől tépi ki, és a tövénél vastagabb a szőrszál, így optikailag sokszor még sötétebbnek és erősebbnek tűnik a szőr utána, mint előtte volt...

Én gyantáztatom... mondjuk epilátorral még nem próbáltam (persze a végleges szőrtelenítés lenne a legjobb, de arra nincs pénzem). Nálam gyantával mindenkor lejön, pedig sajnos elég sűrű, elég sötét és mellé még vékony is, tehát csipesszel kínszenvedés lenne... ha neked csak egy-két szál van, és nem túl vékony (akkor veszettül fájni fog), sztem csipesszel is szedheted nyugodtan.

2011. márc. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon sok szőrszál van, ezért gyanta... kozmetikusnál :-)
2011. márc. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is sok van, de 2 perc alatt ki lehet tépkedni szemöldökcsipesszel, nem kell tökölni vele, minél gyorsabban csinálod annál kevésbé érzed meg.

Meleg gyantával is lehet, ha te nem pattogsz ki tőle.

2011. márc. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!