Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hany naponta gozolhetem az...

Hany naponta gozolhetem az arcom es nyoomkodhatom ki a fekete pontokat?

Figyelt kérdés
2011. febr. 3. 19:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy héten 2-3x.
2011. febr. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha olyan gyakran csinálod, számíts rá h hámlani fog az orrodon a bőr. Sztem egy héten egyszer bőven elég vagy kevesebbszer is akár.
2011. febr. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
koszii
2011. febr. 3. 21:39
 4/6 anonim ***** válasza:

Egy héten 2-3szor???? Nehogy!!

Szerintem az egy héten egyszer is sok!!

Gondoljatok bele, a kozmetikus is ezt csinálja (gőzőlés + kinyomkodás) és ahhoz se járunk hetente ilyen kezelésre.

Szóval ebből adódóan én havonta javasolnám a gőzőléses módszert.

Másik meg az hogy egy ilyen kezelés után 2-3 napig piros az arc!! Aztán jön 2-3 nap pihi amíg szép, és ezek után ti újra nekiestek kinyomkodni,gőzőlni? és így tovább? Áh, evvel nagyon tönkretennéd az arcod!


Esetleg arcradírozáson nem gondolkodtál kedves kérdező??

Vagy miteszer tapaszok?

esetleg néha egy arcmaszk?

Pórusösszehúzó???

Vagy havonta elmenni egy rendes kozmetikushoz??? aki tényleg szakszerűen megcsinálja,kinyomkodja,kitisztítja,leápolja az arcod? Szerintem ennyit megér. Sőt még ő tud segíteni a megfelelő krém kiválasztásában is.

Ne ess abba a hibába mint én.Nagyon sokat nyomkodtam magamnak otthon a bőrőm,mert azt hittem,hogy én is megtudom csinálni. Aztán dehogy. Ma már elég csúnya lett az arcom tőle. :(


Ui: és a sűrű nyomkodástól csak még jobban termelődnek a miteszerek.


Remélem tudtam segíteni és hogy megfogadod a tanácsom!

2011. febr. 4. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Gőzölés helyett borogatás valami gyógyteával utánna 1-szer tisztíthatod egy héten.
2011. febr. 4. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
koszii a valaszokat..az a baj ha itisztittatom az arcom ra egy hetre megint tele van:(
2011. febr. 4. 10:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!