Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Végeznek-e férfiakon is...

Végeznek-e férfiakon is intimgyantázást? Vagy csak nöknek? Gondolok ilyenkor arra, hogy nem-e vonakodnak a kozmetikusok a férfi intimgyantától?

Figyelt kérdés
2009. febr. 8. 15:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezt kozmetikus válogatja. Van olyan, amelyik nem vállal egyáltalán. Van amelyik csak oldalt, ami kilóg az alsóneműből. Van amelyik teljeset is vállal, tehát a fenék rész is benne van meg az egész totálba.

Meg kell kérdezni több kozmetikust, hogy ő elvállalna-e téged és mondd el, hogy mik az elképzeléseid.

Ez nem ciki, mások is így járnak utána... egyet biztos fogsz találni, aki elvállalja.

Szerintem aki ilyet megcsinál annak már mindegy, hogy férfi vagy nő. legalábbis nekem az lenne.

2009. febr. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vannak kimondottam férfi kozmetikusok avgyis akik CSAK férfiakat vállanak és ott én úgy tudom hogy vállalnak. Aztán a többit meg kell kérdezni mert sok még nőnek se vállal... tehát én ajánlom hogy a neten keres ilyen férfi kozmetikusokat. (Ezeken a helyeken még választhatsz is hogy nő vagy férfi legyena kozmetikus)
2009. febr. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem írókkal: keress férfi kozmetikát, ott biztos kényelmesebben érezheted magad.
2009. febr. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!