Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak, hogy a has...

Mit csináljak, hogy a has borotválása után ne legyen szőrbenövés? (Férfi téma)

Figyelt kérdés
Srácok! A következő a problémám: elég szőrös volt a hasam, ami egy idő után nem kicsit zavart. Elkezdtem csipeszel kitépkedni a szálakat, ami egy szempontból jó: most csak ritkásan nő a hasamon a szőr, tényleg sok helyen el is tűnt. Viszont nem egy szőrbenövés keletkezett egy idő után, ami most is látszik, nagyon lassan múlik csak, és elég csúnya. Azóta csak rendes borotvával igazítok ott lent, de így is gyakran be tud nőni, hiába használok ez elleni krémet is. Ti mivel csináljátok? A hideg gyantát is próbáltam, de ott nem hatásos.
2011. okt. 29. 14:23
 1/4 anonim ***** válasza:
én is ettől szenvedek. akció előtt borotva addig meg dzsungel nyuszi :D
2011. okt. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csak a borotva meg jó... 1 napig. Utána meg olyan rossz, hogy borostás az ember hasa. Ráadásul nekem elég világos bőröm van, és nagyon látszik. A hegek eltüntetéséhez kellene valami hámlasztó... :/
2011. okt. 29. 14:44
 3/4 anonim ***** válasza:
Gyanta!Tartósabb,mint hinnéd.Azért fordul be a szál,mert levágod a tetejét így a szál már alá tud fordulni.A hideg gyanta sokat nem ér,meleget mondanék.
2011. okt. 30. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Borradir!

Luffaszivacs!

Gyanta! /epillatort neked nem ajanlom/

Kipattogas ellen sima mezei kamillas hintopor.


En lany vagyok de nekem a labszaramon nott be minden szal oldalt - szo szerint szinte mind!

Akkor sokkaltam be amikor Siofokon leszortelenitettem es kivul a labszaramon egyesevel kellett kiszednem a szalakat h ki tudjak menni strandra...


Jah nekem meg jo volt a garnier szorbenoves elleni krem is.


Most mondjuk ujra borotvalom mert IPL-es kezelesre keszulok es elotte 1 honapig nem lehet tovestol eltavolitani a szort...

2012. márc. 1. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!