Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Legjobb sampon, balzsam,...

Legjobb sampon, balzsam, pakolás, (akár házi is) hajlakk, hajhab és még bármilyen hajra való készítmény?

Figyelt kérdés

Nektek mi a kedvencetek?

Kiváncsi vagyok a végeredményre :)


2011. febr. 4. 13:14
 1/10 Fülünyúl ***** válasza:

Joico márka ezen a téren a választásom. Amellett, hogy az ilyen hajformázó-festő stb. funkciókat ellátják, mindegyik erősen ápoló hatású, sőt, erősen igénybe vett hajakhoz adnak hajújraépítő szetteket, amiket 3-6 havonta kúraszerűen elvégezve még az állandóan igénybe vett haj is újra életerős, telt lesz, nem lesz száraz, nem töredezik stb. Nem olcsó holmi, és csak olyan fodrászatokban szerezhető be, ahol ilyen anyaggal dolgoznak a fodrászok, ugyanis ehhez külön képzéseket kapnak mivel más az összetételük, másképp kell festeni stb.

Nem mellékes, hogy a nagy hálivúdi filmipar is ezt használja, és azért a nagy színészeket ismerve elég finnyásak, hogy csak olyat engedjenek magukra rakni ami jó.

2011. febr. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Adri baba ***** válasza:
Kallos tejproteines pakolás
2011. febr. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Érdekes. Erről a márkáról még nem hallottam. :) De biztos jó.
2011. febr. 4. 13:31
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Röhögjetek ki nyugodtan de én wu2 samponnal mosok hajat. Gyönyörű szép fényes tőle a hajam, jó az illata.
2011. febr. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Offthewall ***** válasza:

Sampon: Head n shoulders/ Paul Mitchell

Hajlakk/zselé/wax/krém: Got2B, vagy RED head TIGI

Illetve ezek a Syoss cuccok sem annyira trék, bár túl van reklámozva. Mint minden "műfajban" itt is elmondható, hogy az igazán jó cuccok sajnos drágák, mert megengedhetik, hogy annyiért adják. Van még pár kisebb külföldi márka, nem túlzás tökéletes termékekkel(kimosható, az itthoni promózott márkákkal szemben remek/ natur semmilyen illattal, nem 15 perces tartással stb. csak azok még drágábbak de ha valaki akar külhonból csipegetni: slikhaar.dk) ha mindenképp valami kifej

2011. febr. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Offthewall ***** válasza:
ezetten olcsó kell, akkor viszont a DM-ben volt talán saját hajcucc márka, az sem OLYAN rossz :D
2011. febr. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Offthewall ***** válasza:
20:29 vagyok, A Joiconak én is nagy híve vagyok, csak nem nagyon lehet beszerezni itthon.
2011. febr. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Sampon: Gliss Kur sarga olajos sampon vagy a Balea barna hajra valo samponja.

Balzsam: Balea barna hajra valo balzsamja vagy Fructis intenziv azonali balzsam/pakolas fele

Pakolas: Gliss Kur sarga vajas, olajos pakolas, BES Nutritivo (fodraszkellekes) pakolas

Hovedo, hajlakk, hajhab. ..Ezeket nem hasznalok. Ami bejott hovedi az a BES Frizzaway pumpas hovedoje..ilyen olajos szeru...es egy boraonyit kellett eloazaltni a hajon. Sztem tobbet er, mint a spray. Ezt akkor hasznaltam, amikor meg vasaltam a hajam.

Hajkifesulo spray/ spraybalzsam: Gliss Kur olajos (:D) vagy az Avon Kids kifesulo sprayje.

Hajvegapolo: extra szuz kokuszolaj (gyogynoveny boltba kaphato) vagy Kallos hajszepito elixirje, ami tartalmaz makadam, mandula es lenmag olajat. <3<3

Ezen kivul neha hasznalok Gliss Kuros ejszakai pakolast..ami ilyen sprays...de ez mar megszunt...csak van meg pici az aljaba.

Kb ennyi. Ahol tobb van ott azokat felvaltva hasznalom.:)

Hajfestek pedig BES Regal Zero ammonia mentes hajfestek (hoaszu ajuaknak elony, mert oxival egyutt 250 ml-s).

2012. júl. 29. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Loreal Paris Elseve termékek közül válogass..nagyonjó sampon és a hagyományos wu2-is szuper
2012. júl. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

A legjobbakat itt találod, mert ezek garantáltan tiszta termékek:


[link]


A válaszokban felsorolt termékek nagy része káros összetevőket tartalmaz. Itt elolvashatod, hogy mik ezek:


[link]

2013. jan. 31. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!