Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek hogy nézne ki?

Szerintetek hogy nézne ki?

Figyelt kérdés
Szeretném kipróbálni a sötétebb hajszínt, de csak néhány mosásig tartó hajszínezővel.Viszont félek, hogy nem kopna ki belőle teljesen, és nem tudom, hogy oylankor, hogy nézne ki...
2011. febr. 5. 09:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem barna ahajam, beleszíneztem az aljába egyszer lilát kimosható festékkel, aztán beleégettem vasalóval és még most is megvan, pediog tavaly csináltam...

16/L

2011. febr. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát nekem világosbarna a hajam, és 1-2 árnyalattal szeretném csak sötétebbre :)
2011. febr. 5. 12:10
 3/4 anonim ***** válasza:
hiába van ráírva hogy csak iksz mosásig tartó hajfesték totálisan nemfogod visszanyerni az eredeti hajszinedet....és ahogy elkezd kopni jó csúnyán le is mattítja és fénytelen lesz....szóval ezt hogy mosod mosod és visszanyered az eredeti hajszinedet ezt sajnos felejtsd el :(
2011. febr. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Erre van egy jo megoldas, nekem teljesen kijott a hajambol, a hennas hajszinezo. Henna color. [link] Nekem ez bejott es csak ajanlani tudom es eleg szinben van :)
2011. febr. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!