Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A családban hány embernek van...

A családban hány embernek van póthaja? Európai vagy indiai és mennyibe került és mióta van meg?

Figyelt kérdés
2011. febr. 5. 11:39
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk senkinek nincs...
2011. febr. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Tudom nem lesz ez értékes válasz de az istenért...akkor hordjatok póthajat ha ne adj isten muszály lesz.Aki ezt kitalálta.Kiráz a hideg ezektől.
2011. febr. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Senkinek nincs póthaja, van sajátunk.

Van, akinek vállig, van akinek derékig ér (és rengeteg), nekem meg tök rövid, mert én így szeretem.

Fura, nálunk mindenkinek dús, erős haja van, és gyorsan nő.

Tök fölöslegesnek is tartom az ilyen ökörségeket, meg a műkörmöt is.

Az is nő, saját és ingyen, festeni meg olyanra festem, amilyenre akarom.

2011. febr. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Senkinek.. Nincs ilyesmire pénzünk.
2011. febr. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
94%

senkinek.

de az enyém elég hosszú, és semmi pénzért nem rakatnék. 1x levágattam rövidre, azóta növesztem, ápolom, és öröm nézni, hogy egyre hosszabb...

mi abban a jó, ha másét rakatom hozzá? attól nem lesz hosszabb a hajam, csak annak látszik....

2011. febr. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

A családban senkinek nincs. Én akartam egy időben, mert le kellett vágni a hajam két éve, teljesen halott volt már, gondolom nem tett neki jót a feketéből szőkévé szivatás, meg a hajvasalás. Akkor akartam póthajat, mert elég nehéz volt kivárni, hogy megnőjön, de amikor láttam az árakat, inkább vártam türelmesen :)

Az ismerőseim körében két lánynak van póthaja, az egyiknek varrott, a másiknak hőillesztéses. De nem tudom, hogy európai-e, vagy indiai. Meg azt sem, hogy mióta.

2011. febr. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
81%

családba senkinek,de egyik barátnőmnek van

de sztem kva gáz hogy egyik nap rövid hajjal jön suliba másnap meg már a seggéig ér... talán hogyha új iskolába mész akkor nemgáz hogy megváltozott a hajad,mert ők úgysem ismernek annyira... de nekik is mondd meg azért h nem igazi

2011. febr. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
nálunk 3nak van
2011. febr. 5. 12:10
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Senkinek sem.Majd nem mindannyiunnak hosszú,dús haja n.Szóval felesleges lenne. (Persze a család női tagjaira gondoltam;)
2011. febr. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
92%

11:55 - vitatkoznék!

Nekem azért van műkörmöm, mert a sajátom azonnal törik, nem eléggé erős, így pár mm-t se tudok növeszteni rajta. Most kb fél centis műkörmöm van, mert csak így bírja törés nélkül. Másik előnye, hogy nem pattog le róla a festék, mert ugyanolyan, csak színezett anyagból "ráégetik" a mintát.

Viszont kapásból van 10 db csavarhúzó a kezemen, meg tudom körömmel fogni a forró ételeket, bele tudok nyúlni a serpenyőbe, sok előnye van :))

2011. febr. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!